Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet levágott hajat...

Hogy lehet levágott hajat csatossá alakítani?

Figyelt kérdés

Már 2 éve megszívom a fodrászokkal.

Megnövesztettem a hajam majd derékig érőre és untam, hogy egyenes hátul így ívesre akartam vágatni, hogy kicsit másabb legyen, de a fodrász V alakú hajat vágott nekem és a V betű két oldala inkább befelé domborodott az egyeneshez képest, szóval extra gáz lett és egy másik fodrásznál helyre hozattam, bár a derékig érő hajam igencsak megrövidült.

Megint vártam 1 évet visszanövesztettem és mentem egy harmadik fodrászhoz, elmondtam íves hajat szeretnék a majd derékig érő hajamból és ne sokat vágjon a hosszából leghátul, na úgy levágta egyenesre a hátam közepéig, hogy mikor haza jöttem frászt kaptam, azóta csak összefogva hordom, hogy ne is lássam.

Volt 2 alkalommal hajhosszabbításom a saját hajamból, amit lány koromban levágattam és fenékig ért. Szóval el van téve a hajam és 2alkalommal már keratinos tincses hőillesztéses módszerrel vissza rakattam, de annyira szúrta a fejemet, hogy csak mind 2-szer 3hétig bírtam.

Néztem ezeket a csatos póthajakat, de hát nekem ott az igazi gyönyörű szép fényes puha hajam, de hogy lehet abból csatosat csinálni? Van ahol megcsinálják?


2013. jan. 30. 20:51
 1/1 A kérdező kommentje:
vagy legalábbis tresztelik?
2013. jan. 30. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!