Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Rendszeresen lakkozo...

Segítség! Rendszeresen lakkozom a körmöm, , de amikor leszedem a lakkot akkor mindig lejön vele egy kis köröm is (réteg) nagyon gyenge. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
alaplakkot nem használok, van körömerősítő lakkom, de az átlátszó, én meg nem bírom ki, h ne legyen rajta valamilyen lakk vagy minta. Most azt csináltam, hogy az erősítő lakkra tettem a lakkot,még nem tudom, milyen. Nem ehet a lemosó az oka, mert leginkáb én szedem le a lakkot, ha elkezd pattogzani

2013. júl. 1. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy lefeszegeted a lakkot. Használj lemosót!
2013. júl. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl gyenge a körmöd. Ne szedd le a lakkot magadtól, mert rontasz a helyzeten. Nekem a DM-es hajvitamintól nagyon megerősödött a körmöm. Az ilyen erősítő lakkodra ne bízd a körmöd, mert sokszor nem válnak be, inkább ásványi anyagokkal kellene erősítened.
2013. júl. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A körmödről a lakkot SOHA ne kapargasd le, mert lejön róla egy réteg, ami nem nő vissza!! Lemosót használj, abból is kíméleteset!
2013. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

óó köszönöm, azt hittem, a körömlakklemosó árt nekeik :/.

Tényleg köszi, amúgy nekem beválik a Moyra erősítőja

2013. júl. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!