Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány percet vársz köröm...

Hány percet vársz köröm lakkozásnál a két réteg felkenése közt?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha nem egy márkás, gyorsan száradó lakkról beszélünk... vettem egy gagyi, de szép színűt a Vianniban, kell 3 réteg, hogy kiadja a valódi színét.

2012. okt. 9. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha két rétegben kell felkenni, akkor rögtön viszem fel a második réteget, amint végigértem mind a 10 ujjamon, nem várok semennyit. Évek óta így csinálom, és sosem volt belőle gond. Nem buborékosodik, szép, egyenletes lesz így is a lakk. (350 Ft-os lakkokról beszélek, a legdrágább lakkom 500 Ft volt). Ha 3 rétegben kell kenni, akkor az első kettőt, ugyanígy, viszont a 3. előtt várok egy 5-10 percet.
2012. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez egy 129 Ft-os lakk, hátsó polcról túrtam ki a Vianniban. Nem lesz tartós gondolom, csak megtetszett a korallos színe ciklámen fénnyel. :)

Köszi a választ, már fent van a 2. réteg, 10 percet vártam. Majd mindjárt felkenem a 3.-at is.:D

2012. okt. 9. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Én van, hogy félórát, de akkor sem szárad meg, pedig nem kenem vastagon. :(
2012. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 2 réteg között annyit várok amíg felkenem a másik kezemre. A harmadiknál lehet nem árt tényleg legalább 10 percet várni. viszont nem biztos hogy meg fog száradni rendesen.....
2012. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy 2 rétegben fogom használni, mert ahogy elnézem tök sokáig szárad ha 3-at kenek. Egyrészt. Másrészt úgyis áttetszik a fehér körömvég, szóval majdnem mindegy.

Vagy ez is az elajándékozott lakkok közt végzi mint egy Lora amit az irdatlan büdös szaga miatt adtam oda valakinek. :D

2012. okt. 9. 23:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Én van, hogy fél órát is, mert körömlakkozás közben szoktam tanulni, és ha nem érek a lecke végére, akkor addig nem kezdem el az újabb réteget...de legalább nem szokott bubisodni..:D
2012. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!