Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Finomított kókuszolaj (kókuszv...

Finomított kókuszolaj (kókuszvaj) segített valakinek a haján?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 22:40
 1/5 AlinaHella ***** válasza:
Én magam nem, de egyik ismerősöm használja, neki bevált, nagyon puha, visszafogottan illatos lett tőle a haja. De hozzá kell tenni, hogy a már meglévő bajokon egy csodaszer sem segít-a már megtört hajszálakra gondolok, de nem tudom, te hogyan érted a segítséget. Szerintem egy próbát megér. Sok sikert ! : )
2013. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, én rendszeresen használom. Az elején naponta használtam, legalább 30 percig hagytam a hajamon, kb 1 hét, mire jelentős javulást lehet észrevenni, de gondolom hajtípustól függően lehet több v kevesebb.

Azóta már csak heti 2-3x szoktam olyan fenntartás képpen. Nagyon szép fényes és puha lesz tőle a hajam és nem esik össze vagy lapul a fejemhez.

Csak arra kell vigyázni h rendesen kimossa az ember, mert elég nehezen jön ki.

2013. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, szerintem pont, hogy viszonylag gyorsan kijön a hajból, vagyis könnyen.:) Az olívaolajnál mindenképp könnyebben :D És nem kell sok belőle semmiképp. Amúgy én is használtam és használom a hajvégeimre időnként, úgyis mindig van itthon, egyébként ez szüntette meg egy bizonyos területen az arcomon a szárazságot is :)
2013. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is rendszeresen használom. A hajamat nem hagyja kiszáradni, nagyon szépen hidratálja. Nagyon vékony szálú a hajam és ez segít megakadályozni a töredezést, ami sikerül is neki :) Nagyon finom kókuszillatú, lágy, selymes és fényes lesz tőle a hajam. Hajmosások előtt szoktam 1 órára belemasszírozni a hajhosszba. Csak ajánlani tudom. Testápolónak is csoda! :)
2013. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kókuszolaj sajna nem volt különösebb hatással a hajamra, pedig szűz volt és nagyon sokáig próbálkoztam vele. Ami viszont segített az az argán volt és az olíva :) tehát nem válik be mindenkinél :)
2013. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!