Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kókuszvaj avagy kókuszolaj...

A kókuszvaj avagy kókuszolaj beválik testápolóként?

Figyelt kérdés
Jól hidratál? Hamar felszívódik? Nem hagy zsíros nyomot? (A szűz változatnak) kellemes az illata? Tényleg igazi kókuszillata van?

2012. jan. 31. 10:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Én most karira kaptam kókuszos testápolót,szappant és tusfürdőt.Nekem nagyon bevált szebb a bőröm mint valaha.

a neve ha kiváncsi vagy rá:

Yves Rocher Coco de Malaysie

és akk tucc választani h tusi vagy krém:nekem nagyon bejött csak ajánlani tom:A bőrödnek meg nagyon jó illata van tőle.

2012. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Bár én nem feldolgozott (tusfürdőben, testápolóban lévő), hanem a finomítatlan kókuszolajra gondoltam, de azért hasznos volt a válasz. :)


Aki viszont valódi kókuszolajat használ(t), írjon! :)

2012. jan. 31. 10:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, olyat hol tudnék venni?
2012. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kókuszzsírnak is hívják a -vaj és az -olaj megnevezés mellett :) Szobahőmérsékleten szilárd, 25-26 fok felett folyékony halmazállapotú.

A szűznek tényleg kókuszillata van, de még milyen! Imádom!

A szűrtnek viszont egyáltalán nincs illata.

Ha türelmes vagy, akkor nagyon jó bőrápolásra is. Nagyon nehezen szívódik fel, legalábbis ami nekem van. Bár lehet, hogy túl sokat használtam egyszerre belőle. Este kentem be vele a kezem és vagy 1 órán keresztül masszíroztam, már kínomban a lábamra is és még mindig volt :) Viszont ennek ellenére másnap ugyanolyan száraz volt a kezem, mint egyébként, szóval én nem használom.

Ez most a szűrtre vonatkozott, a szűzre már nem emlékszem, de szerintem az nem volt ilyen. Az tuti, hogy a kezem egész nap kókuszillatú volt és egyfolytában azt szagolgattam :)

Próbáld ki mindenképpen, mert főzéshez és kenyérre kenve, margarin helyett is jó, persze ha olyan.

2012. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

ma 10:41

merre laksz?úgy könnyebb megmondanom

2012. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet, hogy tényleg kipróbálom a szűz változatot. Aki szintén használta, írjon! :)
2012. jan. 31. 10:55
 7/14 anonim válasza:
Én nem ezt használtam, de idevág! Szűz olívaolajat, a lidl-ben vettem. Egy kiürült fújós flakonba öntöttem, és szuper! Pedig nekem nagyon durvaszáraz a bőröm. Fürdés után csak ledörgölöm magamról a vizet, tehát nem teljesen szárazra törölközök, befújom, elkenem, pizsi fel, és kész. Már az első alkalmakkor éreztem, hogy jó.
2012. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez is jó ötlet! Ha nem jön össze a kókusz, kipróbálom. :)
2012. jan. 31. 12:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Én eddig a finomítottat használtam testáplóként és nagyon jó volt, hamar beszívodott. Majd sztem hamarosan veszek finomítatlant is, mert állítólag az még jobb.
2012. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi neked is! :)


Én is mindenképp kipróbálom a finomítatlant. :)

2012. febr. 2. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!