Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok nagyon erős...

Mit ajánlanátok nagyon erős hajhullásra?

Figyelt kérdés
Valaki legyen szíves mondani valami nagyon hatásosat ha tud, mert már nagyon kétségbe vagyok esve :( Az utóbbi 1 hónapban nagyjából a hajam negyede kihullott, mindenféle különösebb ok nélkül. Mi az, ami tényleg használ?
2013. jún. 29. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Bánfi hajsampon + hajszesz + vitaminok
2013. jún. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Orvos -.-ˇˇ

a nagyon erős hajhullásnak mindig belső oka van. Lehet hormonális, nőgyógyászati, gyulladás, hiánybetegség stb..

irány a házi orvos, ha a vérvétel nem mutat rendellenességet, akkor pedig góckutatás kell.

2013. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pár hete elkezdtem használni a Bánfi hajhullás elleni sampont. A hajszeszt nem próbáltam. Szedek Jutavit Beauty Caps- et 2 hónapja, és vasat is 1 éve, de ez most kezdődött. Voltam háziorvosnál aki elküldött laborra, de semmit nem mutatott ki... Most a fejbőr analízisen gondolkodom, hátha...
2013. jún. 30. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
A Bánfi termékcsaládból a hajszesz a leghatásosabb! Nekem az segitett. L/20
2013. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam mindent, ami a piason kapható szerintem. Hajszeszeket, Stella Vita Care, Bánfi, kapszulákat, Revalid, Biovanne, ricinusolaj....na utóbbitól még jobban hullott, ráadásul még korpás is lett a fejbőröm, amivel soha nem volt problémám. Amit utoljára próbáltam az az Eveline Bojtorján termékcsalád. 3 terméke van, ha mindet együtt használod, úgy a legjobb. Nekem ez vált be legjobban. Van még a Varga hajcsepp, nagyon dícsérik, de kicsit drágának találom, így még nem próbáltam. De az Eveline Bojtorján olajtól, amilyen selymes lett a hajam, egyszerűen imádtam. A hajszálaim végéről is eltűntek azok a töredezések, olyan szép egészséges lett tőle a hajam. Egy próbát megér, mivel 1000 ft körül van a samponja, az olaja és a maszkja is ;)
2013. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!