Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen izzadásgátlót ajánlanát...

Milyen izzadásgátlót ajánlanátok erős izzadáshoz, ami olykor kellemetlen szagú is?

Figyelt kérdés

Terhességem óta iszonyatosan izzadok. Tipikus példája vagyok annak, akinek a pólója hónaljnál tiszta folt az izzadtságtól. Jön a jó idő és egyszerűen kellemetlen. Nem merek pólót sem felvenni már, csak sötét pulcsikat.

Amelyik izzadásgátló segített valamelyest, az viszont befogja a pólóimat, a feketéket fehérre, a fehéreket sárgára. :(

Sőt volt olyan is, amelyik ha az izzadságommal keveredett kellemetlen szagú volt. Olyan ciki. Nem tudom mit tegyek.

Sokszor az oldalamon folyik az izzadság. Nagyon rossz.


Milyet vegyek, ami esetleg segít?


2012. márc. 28. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is izzadós vagyok, de az a helyzet, hogy a tökéletes megoldást szerintem nem létezik.


Én Rexona stiftet használtam régen, a mellett is izzadtam, de nem lett büdös. Viszont a pólóimat megfogta, a hónaljuk meg is keményedett, a fehéret nekem is sárgára színezte. Ez ugyebár alumínium tartalmú izzadásgátló, szóval áttértem a Balea Sensitiv stiftre, amiben nincs alumínium (mert ez csak dezodor, nem izzadásgátló), persze mint minden más mellett, e mellett is izzadok (érdekes módon nem jobban mint az izzadásgátlók mellett), de ettől sem lesz büdös, főleg, ha kombinálom egy kis babapúderrel. Először bekenem, majd utána púdert rá. A fekete pólóknál ez is lehet necces, de nekem bejött. Először a fejemet dugom bele, és utána óvatosan a kezeimet, így a külsejét nem fogja meg, belülről meg mosásnál úgyis kijön, ez csak púder, nem ragaszkodik erősen.


Sajnos a vizes folt néha így is látszik de beletörődtem.

Az izzadás gátlása egészségtelen, ezért már csak a szagok ellen teszek. És furcsa mód amióta nem erőltetem a gátlását, azóta kevésbé izzadok. Gondolom, ha egyszer kijön aminek ki kell, a szervezetem sem erőlködik annyira.


Még a sószappan szokott bejönni. Megdörzsölöm és a sós lével megmosom a hónaljamat.


Jobbat nem tudok sajna.

:-)

2012. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igen, sajnos nekem is az a megkeményedős dolog vana pólómon. :( Ma kipróbáltam én is a hintőport, de akkor is éreztem, hogy folyik az oldalamon. :(

Azt hiszem keresgélek tovább... akkor alumínium menteset...

2012. márc. 28. 21:50
 3/4 anonim válasza:

Én ugyanígy szenvedek ettől. Most találtam egy Certain Dri nevű izzadásgátlót, érdemes megnézned. Én megrendeltettem a gyógyszertárosunkkal (mert azt is lehet), így spóroltam a postaköltségből is pár százast :-)

Nem olcsó, de ma reggel használtam először, sokat melóztam itthon napközben(4 gyerekem van...) de a felsőm még száraz, én tuti nem veszek már mást :-)

Itt az oldal linkje, ha érdekel:


[link]


Sok szerencsét a probléma megoldásához, én tudom, milyen ez ;-)

2012. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

ezeket próbáld ki:

- vegyél vmi vízhajtót és utána már nem leszel ennyire izzadós(szauna is segíthet)

- a gyógyszertárban lehet kapni színtelen és szagtalan stiftes izzadásgágtlót(nem hagy foltot a ruhán,és nem leszel kellemetlen szagú,1800ft)

-szódabikarbónával dörzsöld be a hónaljad hagyd,rajta fél percig mosd le aztán az előző dezodor

2012. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!