Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős szőrzetű a puncim, a sok...

Erős szőrzetű a puncim, a sok borotválás miatt?

Figyelt kérdés
Elég erős szőrzetű. Lehet, hogy azért, mert ha megnő leborotválom. Mert egyszerűen nem tetszik, utálom. Ronda. Jelenleg nincs pasim, de magamnak sem tetszek így. De szerintetek mit csináljak? Érdemes leborotválnom? Vagy csak akkor, ha van barátom? És ha veszek sima, vadonatúj borotvát azzal jó? Minden máshol a szőrömet epilálom, de ott nem merem, mert nagyon fáj... Úgyhogy valaki tudna adni valami ötletet, hogy mit, és hogy csináljak? És fiúk szerintetek ne borotváljam, vagy mi legyen?
2012. márc. 4. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
a csupaszt sem szeretem, de nem legyen bozontos. legyen egy szép forma borotválva, pl csík, háromszög, hasonlók...
2012. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Az hülyeség, hogy a borotválástól erősödik. Testépítő vagyok, elég sokáig borotváltam magam és nem lett erősebb sehol a szőrzetem...
2012. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ahogy neked tetszik :)

én is borotválom, mert például mikor mensizek, rettenetesen irritál, hogy összetapad, meg olyan hülye tapintása van, mintha ott is "haj" nőne, szóval teljesen megértelek.

én is minden más helyen epilálok, de ott nagyon fáj, többször is próbáltam, hátha megszokom..

higiénikusabb is, ha nincs dzsungel a lábaid közt, de tényleg úgy csináld, ahogy neked tetszik :)

2012. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fond be.
2012. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
borotvald
2012. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm a válaszokat.:$ Még annyi, hogy nagyon gyorsan visszanő. Mindenkinek? Most tényleg érdemes? Mert, zavarni zavar.. Pasi meg hát kitudja mikor jön be:D De hát na.. értitek:D
2012. márc. 4. 20:45
 7/13 anonim válasza:
én borotválom..nekem több mint egy hét mire vissza nől..nem erősödött meg tőle..szerintem az a gond hogy nem éreztél még rá arra hogyan is kell helyesen borizni:)Irhatsz privit is ha gondolod szivesen válaszolok!
2012. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
51%

Attól nem erősödik meg, csak hegyes a szőrszál vége, ettől érzed bökősebbnek/erősebbnek...am nekem is gyorsan nő, rá 2 napra már bök meg minden...de ne hagyd eldzsungelesedni, mert az undi :D

18L

2012. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én gyantáztatom... A borotva egy ördögi kör... Jobban belehúzol valahol és ott is elkezd erősödni a szőr... Igen erősödni, mert hülyeség hogy nem erősödik. Amíg nem tudod milyen borotvált szőrt és sima szőrt lehúzni gyantával ne okoskodj. Ha régóta borotválod brutális lehet az első gyantázás de rá lehet állni. Nem bök után szép legalább két hétig és egyre ritkásabban nő vissza. Nekem bevált. :)
2012. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy vuki?
2012. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!