Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy szép...

Mit csináljak, hogy szép hajam legyen, és jól is álljon?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Kiskorom óta a göndös és hullámos határán levő hajam van.

Mindig más. Ha haszárítóval szárítom, akkor hatalmas lesz, és laza hullámos. Ha magától hagyom megszáradni, akkor a hullámos-göndör határán, olyan hatása van, mintha hajsütő vassal csinálnám.

Egyszerűen sehgyse áll jól. Ha magától hagyom megszáradni, akkor szép hullámos(göndör), de van, hogy lelapul, van, hogy nem. Mindig vasaltam, mert egyenesen szépnek éreztem magamat. A következménye az lett, hogy teljesen eltört a haja, és megritkult. Voltam fodrásznál, és elmondtam neki, hogy mi a helyzet, és, hogy nem tudom, milyen legyen. A lépcsőzetesben állapodtunk meg. Megcsinálta olyanra a hajam, majd kértem, hogy vasalja ki. Nagyon jól nézett ki. Aztán úgy voltam vele, hogy az egészséges haj érdekében nem vasalom. Göndören egyszerűen nem látszik annyira, hogy lépcsőzetes. Önmagába szép a hajam, de nekem nem áll olyan jól. Vagyis nem tudom eldönteni.

Frufrum is van, azt is mindig vasalom, és eléggé vékonyszálú lett. Nem szabadna vasalnom. De ha a frufrum is göndör, akkor szörnyű. Ha feltűzöm, csúnya vagyok. Ha összefogom a hajam, csúnya vagyok.

NAgyon száraz is. Már többmindent kipróbáltam rá, semmi.

Mi a megoldás?:( Fogadjam el?

Egyszerűen nem érzem szépnek magamat. Képet nem szeretnék küldeni. ANnyi barátnőm van, akiknek szinte mindenhogy jóláll, én meg csak kiengedve vagy befonva tudom hordani, mert akkor még embernek érzem magamat.

Nem merem feltűzni sem.


2013. jún. 27. 23:26
 1/1 Szúrós válasza:

Kedves 17 éves lány!


A te hajad biztosan gyönyörű csak,ne rontsd el vasalással a természetes göndör hajadat!Használj a hajadra vitaminos,hidratáló sampont,balzsamot és szépen rendbe jön.

Még egy dolog,az önbizalmad a padlón van...

A hajad hagyd meg a maga természetes valójában,inkább tégy fel egy kis természetes sminket.Szempillaspirál,szemceruza és szájfény vagy ajakír!Pasztellszín,rózsaszín(szájfény)és fekete szemceruza,az mindenkinek jól áll.Ezt tudom javasolni fénykép hiányában..

2013. jún. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!