Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen szép egyenletes...

Hogyan legyen szép egyenletes hajszínem holnapig?

Figyelt kérdés
Fekete voltam még 2 hete, de fokozatosan el kezdtem világosítani. leszívattam, c-vitaminos pakolással is próbálkoztam most nagyon foltos, valahol szőke, valahol rozsdavörös. minden szín van benne de jelenleg nagyon csúnya!! :/ vettem egy szőkítőport, egy 12-es oxit meg Syoss pezsgő szőke (Mixing colors) hajfestéket. Hogyan tudnám megoldani hogy szép egyenletes legyen a hajszínem? még 1x szívassam le vagy elég lesz simán a hajfesték? vagy keverjem össze az oxit a hajfestékkel? (mert ilyenről is hallottam) Nem szeretnék foltokat :/ ma sürgősen meg kéne csinálni mert nem valami szép látvány a fejem:S köszönöm előre is a válaszokat valaki segítsen!!! :'( 17/L

2013. máj. 15. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Fodrász talán olcsóbb lett volna, nem? És elsőre is sikerülne. Ezzel így tönkrevágod a hajad csak. De ha mindenképp otthon akarod akkor kend fel a szőkítőt, oda kend először ahol sötétebb, a világos részekre utoljára.

A Syoss Mixing colors pont egy rossz fajta festék, de mindegy, plusz ebben vörös árnyalat is van, lehet foltos leszel miatta továbbra is... de ki tudja... majd meglátod. Milyen szín a cél egyébként?

2013. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szőke.
2013. máj. 15. 16:46
 3/4 A kérdező kommentje:
valaki aki még tud segítsen! :/
2013. máj. 15. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:
egy jó fodrász tudna rajtad segíteni. Amúgy főleg feketéből meg vörösből történő váltásnál kell a szaktudás, mert ilyen eredményt kapsz, mint ami van, és talán a hajad sem megy tönkre annyira.
2013. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!