Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit használ a ricinus olaj?

Mennyit használ a ricinus olaj?

Figyelt kérdés
ha hetente egyszer kenném a hajam ricinus olajjal mennyit nőne a hajam? vagy lehet még valami pluszt használni amitől még gyorsabban nő?

2013. jún. 23. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Épp annyit nőne mint akkor ha nem kened vele. A hajnövekedés nem gyorsítható, az a genetikán múlik.
2013. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én próbáltam, egy héten egyszer, de több kárt csinált mint hasznot, a fél hajam kihullott tőle mikor próbáltam kimosni. Soha többet!
2013. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.komizó: hát pedig a barátnőm is használta nagyon rövid volt a haja nem is nőtt de mikor elkezdte használni akkor neki megnőtt tőle szóval akkor nemtudom ez hogy van..

2.komizó:akkor nem tudom hogy hogy moshattad ki mert én is kentem már vele és nekem nem hullott ki egy szál se:)

2013. jún. 23. 21:52
 4/5 randomgirlLOL ***** válasza:

Eltérő, hogyan használ - de tényleg gyorsíthatja a hajnövekedést. Ugye egy hónapban 1 vagy 1,5 centit nő a haj - a ricinusolajjal akár 5 centit is nőhet a haj - mások tapasztalata szerint.

Nekem nem vált be, képtelenség lemosni. Elnehezítette a hajam, semmi fénye nem lett és még zsírosodott is, mivel nem tudtam kimosni. Azóta csak hajvégekre használom olívaolajjal, arra viszont nagyon jó.

2013. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát az én hajam eleve nő gyorsan sokat de párszor énis kipróbáltam és szerintem nőtt :) de érdemes kipróbálnod mert csak pár száz forint a patikában egy hajmosásra való :D
2013. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!