Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj mennyire...

A ricinus olaj mennyire növeszti a hajat?

Figyelt kérdés
Mennyi idö alatt növeszti meg a hajamat, erősíti is? Milyen sűrűn és hogyan kell alkalmazni?

2013. máj. 16. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nekem nem vált be, csak hullott a hajam tőle. Inkább szedj hajvitamint, az legalább tényleg jót tesz.
2013. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 randomgirlLOL ***** válasza:

Nekem se jött be, nagyon nehéz lemosni, elég "alattomos", mert úgy tűnt, hogy végre lejött a hajamról... Aha xD Másnap tiszta zsír volt, és ronda lett a hajam.

Azt hallottam, hogy nem szabad a hajvégekre tenni. Szerintem ez nem igaz, nekem pont hogy "begyógyította" a töredezett hajvégeket, élettel telibb lett és nagyon jó. :)

2013. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Petrasek válasza:

Szia!

A hajndövekedéséről annyit hogy valakinek használ valakinek nem, alkalmazd egy hosszabb ideig mondjuk 1 hónap és ha nagyon elkezdett nőni akkor te a szerencsésebb esetbe tartozol! A hajad ELEINTE hullani is fog mert ami kihullik az gyenge erőtlen hajszál volt és a ricinussal visszanöveszti az új, egészséges hajat!

Hetente egyszer alkalmazd, lehetőleg minimum 4 óránál többet, akár egész éjszakára fent hagyhatod:)

Önmagában szoktam alkalmazni, száraz hajamra felkenem elöször a hajam tövében kezdem majd fokozatosan áttérek a hajszálakra a végén betekerem folpakkal és rádobok egy törcsit, így melegen tartja! Majd az említett idő után leveszem a törcsit és a folpakkot , X2 hajta mosok és kijön belőle!!

2013. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!