Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipirosodó arcbőr ellen mit...

Kipirosodó arcbőr ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy a nagy melegben, valamint akármilyen fizikai megerőltetés során (pl. edzés) az arcom, főleg a szemem alatt kipirosodik (plusz a szemem kicsit beesik, de az mellékes) és néha kipattogzik a bőröm (de nem érik pattanássá szerencsére, viszont attól még csúnya).


Mit javasoltok?


Köszi


2013. jún. 22. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig kipirosodok a melegtől, a hideg vizes arcmosás se segít rajta. Színezett hidratáló, vagy BB krém jó rá (bár én alapozót használok, ha olyan helyre megyek)
2013. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de alapozó nem hiszem, hogy jó nekem, mert nem nő vagyok:D
2013. jún. 22. 23:39
 3/7 anonim ***** válasza:

40 fokban, főleg ha az ember edz, vagy dolgozik, és szakad róla a víz, valóban sokat használ a BB krém meg az alapozó... édes istenem... ha a hülyeség fájna...

Kedves kérdező, teljesen normális, hogy kipirosodsz a melegtől illetve a fizikai munkától, ezellen sajnos sokat nem tudsz tenni, viszont figyelj oda, hogy elég folyadékot igyál, tarts több pihenőt edzés közben, gyakran törölgesd át az arcod vizes kendővel, vagy ha olyan helyen vagy, akkor locsolgasd, mert a kimelegedéstől tágulnak ki az erek, ezért piros az arcod. Vérnyomás, pulzus rendben szokott lenni? dohányzás, alkohol?

2013. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem az a probléma, hogy mondjuk edzés közben kipirosodik, hanem nagyjából olyan marad a nap hátralevő részére is, ˝megviselt˝ arcom lesz. Ráadásul néha akkor is ilyen, amikor sulizok egy egész napot, ami ugye meg nem fizikai megterhelés, vagyis maga a fáradtság jelenik így meg, vagy nem is tudom...

Alkohol szinte semmi, cigi 2-3 doboz egy héten (de cigizés elött is már ez volt), vérnyomásom megfelelő, mivel régóta sportolok, talán átlag alatti is.

2013. jún. 23. 00:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és 22 éves vagyok.
2013. jún. 23. 00:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy ha eléggé lebarnulnék, akkor elv nem látszana, de ez nem igazi megoldás...
2013. jún. 23. 00:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lebarnultan is piros vagyok, szóval az sem megoldás. Akkor viszont próbáld azt, hogy hideg vízzel öblíted az arcod naponta többször, ez frissít, javítja a vérkeringést, és a hidegtől nem lesznek olyan tágak a pórusok, így nem leszel olyan piros.
2013. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!