Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a fénylő...

Mit lehet tenni a fénylő arcbőr ellen?

Figyelt kérdés
például képeken megszokott látszani t vonalon, orrom hegyén ilyen fényes pontok, és miteszereim is vannak, van olyan ami jobb, mint a garnier? vagy bármilyen kezelés?

2012. júl. 2. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Púderezd. Nekem az Essence átlátszó púdere nagyon bevált, órák múlva sem fényesedik ki a bőröm.

[link]

2012. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
púdereken én is gondolkoztam már, elvégre egy bulin beleférhet, nem szoktam agyon sminkelni magam, mert azért annyira nincs rá szükség ,de egy bulis képen sokkal jobban meglátszik, hogy fényes az arcom, nap mint nap azért nem szeretném púderezni arcom, mert eltömíti pórusokat
2012. júl. 2. 23:47
 3/4 A kérdező kommentje:
alapozózni nem szoktam magam, nem szeretem és ha csak simán púdert teszem fel ? és ha pl barnító púdert is akarok feltenni ( azt szeretem néha használni, amit ugye arccsontnál kell felrakni) melyiket tegyem fel előbb?
2012. júl. 2. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Mostanában nekem is csillog,fénylik az arcbőröm és ki is jött 1-2 patti... en leradirozom,meg szappanos vízzel mosom meg,mert az szárítja és úgy jobb, nem zsírosodik be!

Miteszer elleni tonicot is szoktam tenni rá!

Alapozót ne használj 1 mert az csak "csillogtatja" 2 nyáron meg minek? leizzadod... Kend fel a púdert,hogy mattos legyen az arc bőröd, utána pedig tedd fel a barnítót! :) De ne felejtsd el le mosni azt sem ha vége a napodnak! :)

20/L

2012. júl. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!