Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros arcbőr ellen mit tudok...

Zsíros arcbőr ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és az arcbőröm nagyon el kezdett zsírosodni. Most már nagyon idegesít mert eddig nem volt ilyen gondom. A hajam is sokkal hamarabb zsírosodik.. mit tehetnék?
2012. okt. 31. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez nagyon jól leírja.

2012. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Járj kozmetikai kezelésre havonta,másfél havonta.Kontrolálja a faggyútermelődést.
2012. nov. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
csinàlj magadnak arcpakolàst....a. hogyan legyek jò nő műsorban bemutattak egy nagyon jót...nekem hasznàlt;-)vagy kenegesd aloe veràval.....!!
2012. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én minden este miután lemostam a sminkem hintőporral kenem be és hetente leradírozom. már most rengeteget segített (1 hónapja csinálom)
2012. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!