Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lassan mennénk strandra, és...

Lassan mennénk strandra, és szerintetek gáz, ha pattanásos a vállam ill. a hátam?

Figyelt kérdés
Nagyon pattanásos, mindig használok egy hátra és vállra való spray-t, de nem-igen segít. Igaz, hogy még nem régóta használom, és egy kicsit szebb lett. Holnap napoztatom majd egy kicsit. Bár lehet, hogy nem sokat segít majd, szóval azt hiszem pattanásosanaradok. Sajnos engem nagyon zavar, és szégyenlem is. Nagyon gáz, hogy pattanásos a hátam? Esetleg tudnátok segíteni abban, hogy hogy tűntessem el a pattanásokat? 14/L
2013. jún. 21. 23:02
 1/5 A kérdező kommentje:
*pattanásosan maradok
2013. jún. 21. 23:04
 2/5 anonim ***** válasza:
A naptól is szebb lesz.Nyugodtan menj strandra.Nem gáz,mert sok korodbeli lánynak van.
2013. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem te leszel az egyetlen. Nekem is van, sőt karomon is, arcomon is. De strandon mit számít? Nem szépségverseny. Akinek nem tetszik majd nem néz oda.
2013. jún. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is nagyon pattanásos volt a hátam, elmentem bőrgyógyászhoz, felírt egy krémet, és már nincs egy darab se.
2013. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi különleges kence. Naponta igyál meg egy Ca-pezsgőtablettát (500mg-os), az sem baj, ha D-vitaminnal van egybe, de ne multivitamint! Pár hét alatt látni fogod a változást!
2013. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!