Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A BB krém helyettesíti az...

A BB krém helyettesíti az alapozót?

Figyelt kérdés

Tehát a bőrhibáimat ugyanúgy elfedi? És ha ilyen melegbe nyáron használom akkor azzal már ugyanúgy inkább rossz mint jó hatást érek el mint az alapozóval?

És még egy kérdés hamár az alapozót is leírtam..Melyik a jobb: BB krém vagy az alapozó ? (15 éves lány vagyok aki még életében nem használt semmilyen sminket sem:D)


2013. jún. 21. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem helyettesíti. Olyan, mint egy színezett hidratáló, kevésbé fed, táplálja a bőrt, könnyebb viselni. Azoknak ajánlják, akiknek nincs /kevés bőrhibája van, bár korrektorral javítható a nagyobb is. Nyáron, melegben inkább ezt ajánlom, bár én télen sem alapozózok, hanem BB-t használok.
2013. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kisebb bőrhibákat elfed, de nem olyan "erős" mint az alapozó, szóval egy nagy piros pattanást nem fog eltüntetni, ha ez a cél, használj korrektort alá.

Szerintem jobb a BB krém, én is akarok majd venni. Az hidratál is, meg naptejként is üzemel, sokoldalúbb mint egy alapozó, és nekem amúgy se lenne cél a maszkhatás, a tökéletes babapopsi arcbőr. :D

2013. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!