Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Levágassam a...

Mit tegyek? Levágassam a hajam? A helyzet kicsit bonyolult.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez már az ezredik ilyen kérdés, de a szituáció teljesen más.


A lényeg, hogy fiú létemre hosszú hajam van a stílusomból adodóan. Már kéét éve növesztem, és most a vállam alá ér. Már sokszor levágattam 5 centisre, és mindig megbántam, ezért tettem egy fogadást, hogy nem vágatom le többet. Ebben viszont most elbizonytalanodtam. Egyrészt mert sok ismerős szerint ez jobban áll, másrészt attól félek, hogy ismét megbánnám. Nem kis időbe telett, mint gondolhatjátok. Ami a levágatás mellett szól:

-kevesebb gond van vele,

(ápolás, nyáron izzad, télen befagy, ...)

-táncversenyeken jobban szeretik.


Kérlek mondjátok el a véleményeteket.

-


2009. okt. 12. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Bithemybo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jaaaj
2009. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

dehogy vágatnám le, TE érveid mellette szólnak, és csak a külvilágé szól amellett hogy vágasd, úgyis megbánnád ha eddig megbántad, NE CSINÁLJ HÜLYESÉGET!!


17/L

2009. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, pár egy kép jó lenne

meg hogy milyen is a stílusod, amihez hosszú haj kell

táncverseny oO? akkor inkább rövid, de attól függ mi áll jól

kép :|

fogadás? kit érdekel, ez nem lehet döntő!

2009. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tánc?Néptánc?Én ismerek olyan embert, akit5 emiatt zártak ki a csapatból..
2009. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rocker vagyok, azon belül pedig metálcore-os, nem tudom ez kinek mit mond. Verseny szintű társastánc (angol keringő, bécsi keringő, tangó, samba, chacha, jive).


Egyébként jó gyorsak voltatok, köszönöm idáig a válaszokat, és várom még őket. :-))


Link a hajamhoz: :-DD


[link]


Talán itt látszik a legjobban, itt vissza van húzva.

A kép a hétvégi versenyen készült.

2009. okt. 12. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne vágatsd le ez jobban áll így képen, hamost elképpzelem a kicsit egyserűen nem jóa rövid haj a fejfórmádhoz.
2009. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan "olaszos" csinálj belőle olyat, mikor táncolsz, hangsúlyozzátok ki inkább, ne elrejteni próbáld :D Csináld meg olyan "direkt"-re.pl.zselével, vagy valamivel, olyan Antonio Banderasosra :D!
2009. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szexi :D nehogy levágasd,szerintem tökjó.Szeretem a hosszú hajú pasikat. Amúgy meg <3 metalcore
2009. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!