Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogyan kértétek...

Lányok, ti hogyan kértétek meg az anyukátokat, hogy borotválhassátok magatokat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, elkezdtem borotválni magam. :)
2013. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de én úgy nem merem, meg szeretném beszélni vele, de nem tudom, hogy mit mondjak!
2013. jún. 18. 16:28
 3/8 anonim válasza:
100%
amúgy akár hiszed akár nem az ilyen dolgokat csak úgy spontán magamtól kezdtem nem örült neki de amikor felhoztam ezt a hadd borotváljam magam mert ciki hogy szőrős vagyok hallani sem akart róla... de aztán elkezdtem és egy kicsit sem volt kiakadva mert rájött hogy nem állithatja meg hogy felnőjek. mondjuk ezt a nem mondom el dolgot a 4dik fülbevalóm anya tudta nélküli megcsináltatásával nagyon kihúztam a gyufát de meg mondtam neki szemtől szembe anya 16 vagyok nekem ez tetszik és azért nem mondtam mert tudtam hogy nemet mondanál rá..
2013. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazából nem kértem meg. 16 körül lehettem, ültünk a konyhában, mondom neki, hogy milyen szőrök vannak már a lábamon. Erre mondta, hogy borotváljam le ha nem tetszik. A húgom is volt vagy 12-13 (szőrösebb volt a lába, mint az enyém, csak az enyém barna, az övé szőke), és vett is neki borotvát, mert előtte az enyémből kunyerált. Nálunk nem volt ilyen gond.

Szerintem nyugodtan mondd meg anyukádnak, hogy zavar, hogy szőrös vagy, és szeretnél borotválni.

2013. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sehogy nem mondtam, csak leborotváltam és kész. Sose beszéltünk róla. Ez természetes dolog, nem értem miért kéne engedély hozzá.
2013. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem beszéltem meg vele.
2013. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha meg kell kérned, akkor ott gond lehet...nem?

Vegyél egy borotvát és kész.


Ha kérdezi hogy miért, mond meg hogy szerinted nem szép a szőrös láb lányon/nőn, a veled egykorúak is már szőrtelenítenek, előbb utóbb így is úgy is szőrteleníteni kell, szeretnéd, fogod...

2013. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az anyukádnak semmi köze ahhoz, hogy te borotválod a lábad. Nem lesz tőle semmi bajod, így még azt sem mondhatja, hogy nem borotválhatod magadat. Mondjuk azért a szőrtelenítő krém az jobb mint a borotva! Én azt ajánlanám neked, mert a borotvával elég fájdalmas sebeket tudsz csinálni!
2013. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!