Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ez nálatok hogy ment?...

Lányok, ez nálatok hogy ment? Ti kértétek meg az Anyukátokat, hogy borotválhassátok magatokat, vagy automatikusan ő ajánlotta?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor meglátta, hogy szőrösödik a hónaljam, magától vitt el el kozmetikushoz, meg se kellett kérni rá. Lábam magam kezdtem el borotválni, abba se szóltak bele. Szerintem ez így normális. Mikor megtudták, hogy "ott" is borotválom (kb. 15 éves koromban kezdtem el), akkor kicsit kiakadtak, de ez is csak 5 percig tartott, utána szóba se került.


22L

2013. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hetedikes voltam, mikor mennünk kellett egy esküvőre, anyukámmal megbeszéltük, hogy akkorra leborotválhatom a lábam és a hónaljam. Előtte nem nagyon kellett még, pont időben kezdtem el. Nem volt vita belőle :)

19/L

2013. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.Fogtam egy borotvát és leborotváltam magamnak.Sosem nézegette miért nincs szőr a hónaljamon vagy a lábamon,nem is tiltotta.27/N
2013. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Megfogtam a borotvát és leborotváltam.
2013. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sötét, erős, ronda szőrös vagyok, persze anya tiltotta, hogy borotváljam, de mindig megjegyezte, hogy milyen szőrös vagyok. Titokba kezdtem el 13 éves korom előtt egy picivel. 18L
2013. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor szőrösödni kezdtem fogtam egy borotvát és leborotváltam a szőrt. Kb 12 évesen.
2013. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!