Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti megkérdeztétek anyukátokat...

Ti megkérdeztétek anyukátokat hogy leborotváhatjátok-e a lábatokat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, ehhez nem hiszem hogy az engedélye kellett volna.
2012. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
én igen mivel ő vette még akkoriban a borotvát és volt mikor azt mondta hogy még nem mert fiatal vagyok
2012. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem borotválom a lábam, mivel azt nem engedi, mert attól erősödik a szőr. Tudom, van aki szerint igen, van aki szerint nem. Én epilálom, néhanapján gyantázom, és igen, tudja.. Ő vette az epilátort, és a gyantához ő veszi a gyantát, és a csíkokat is. :)
2012. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen mert jó a kapcsolatom az anyukámmal,és mert Ő veszi a borotvát nem beszélve arról,hogy felnőtt,tapasztaltabb,és okosabb,mint én.Kb 13-14 évesen leborotváltam egyszer de utána jártam gyantáztatni,a hónaljamat 12 éves korom körül kezdtem,előtte nem is érdemes, a kozmetikusok nem is ajánlják 14 alatt nagyon a gyantázást,de nekem nagyon sötét volt a szőröm.
2012. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ja persze ez már 7-8 éve volt
2012. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, de semmi esetre sem javaslom a borotvát. Sokat szenvedtem vele tinikoromban. Szerintem érdemes ilyenkor anyukáddal beszélni és egy normális epilátorra beruházni, amit aztán felnőttkorodig használhatsz, és tartósan szörtelenít! Ma már nagyon jókat lehet kapni. A borotvával 2 nap múlva már bök a lábad és kényelmetlen is. Epilátorral 1-1.5ig sima marad! Havi 2x vagy heti 2-3x csinálni valamit, nagyon nem mindegy! Az eredmény is szebb.
2012. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én anno nem kérdeztem meg,leszedtem.persze azért sunyiba,mert nem engedte volna.de felnőtt fejjel belegondolva érthető.bármit,csak borotvát ne!inkább beszéld meg anyuddal,hogy zavar és szeretnéd eltüntetni,leharapni biztos nem fogja a fejedet.de ne borotváld!
2012. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!