Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok akik borotvajatok a...

Csajok akik borotvajatok a labatokat. Mit hasznaltok? Milyen borotvat s gelt/habot?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen borotvát.Tökéletesen jó arra,hogy hetente egyszer leborotváljam vele a lábam.


[link]


Én gélt használok hozzá,ilyet.


[link]

2013. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
s milyen hamar no ujra a szor?
2013. jún. 18. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is azt a fajta borotvát használom, amit az első válaszoló linkelt. Hozzá borotvazselét, általában Baleát, de most pont Gillette Venust.

Heti 2x szoktam átlagban ilyenkor nyáron borotválni.

2013. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs megszokott, ami épp olcsó, de mindenképpen 3 pengéset.


Hozzá az épp legolcsóbb férfi borotvahabot.

2013. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Kb. 3 napig bírja,utána előjönnek a kis szőrszálak.

Ilyen nagy melegbe,heti 2x borotválom,de ha hűvösebb van és nem veszek fel rövidet vagy minit,akkor csak heti 1x.

2013. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Borotvából ugyanolyat használok, mint az első, vagy a kétpengés változatot, nem használok külön gélt/habot, a tusfürdő is teljesen bevált (régen használtam, talán Baleásat, de nem éreztem különbséget). Olyan heti kétszer szoktam én is.
2013. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ilyen borotvát:

[link]

és ilyen habot:

[link] (nagyon jó illa van! :D )


2 naponta borotválom

2013. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én fürdés után amikor megtörlöm a lábam , és még egy kicsit nedves, akkor szoktam átlagos 3-pengés férfi gilette borotvával borotválni a lábam :) gélt nem használok, mert így sem irritálom a lábam :)
2013. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!