Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mit tudtok ajánlani?...

Lányok, mit tudtok ajánlani? Ti mit használtok a hajatokra?

Figyelt kérdés
félhosszú barna hajam van,nem festem,viszont elég sokat vasalom,de szeretném hogy szép vastag legyen a hajam a sok vasalástól már tönkre ment...mit használjak,most hajdusitót és hajnövesztő sapmonnal mosom..de már nem olyan vastag a hajam.mint régen :///valami tanács?,esetleg házi készitményből valami hajra?
2013. jún. 12. 15:59
 1/5 A kérdező kommentje:
*samponnal
2013. jún. 12. 15:59
 2/5 anonim válasza:
Hajbalzsam.az majd segít!
2013. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is vasalod akkor egyre csak csúnyább lesz. Ezen semmi nem segít, csak ha nem vasalod többé. És próbálj minél természetesebb hajápolókat használni. Bio sampon, házi tejes-mézes pakolás, stb.
2013. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Addig nem lesz változás, amíg abba nem hagyod a hajvasalást. De már azzal is javítasz a helyzeten, ha csak havi párszor használod. Elhiszem, hogy tök jó kivasalva a haj, régen én is naponta átvasaltam, de nekem is tönkrement tőle és nem tudtam megnöveszteni és egészségessé tenni, amíg le nem szoktam a vasalásról. Áldozatot kell hoznod, ha szép, élettel teli hajat szeretnél.


Szóval tedd félre, szedj hajkapszulát (a Dm-es nagyon sok mindenkinek használ, én is odavagyok érte), és hajmosások előtt tegyél a hajhosszra mindig valamilyen pakolást. Én legtöbbször extra szűz olívaolajat vagy 100%-os szűz kókuszolajat használok rá, de tökéletesen megfelel a méz, natúr joghurt vagy a tojássárgája is. 30-60 percen keresztül hagyd fent, majd utána mosd meg samponnal. Próbálj egy olyan sampont keresni, aminek a java hasznos és természetes eredetű. Én például az Alterrát és Alverdét nagyon szeretem és ezek még nem is tartoznak a drága kategóriájú társai közé. Rozmaring illóolaj is nagyon jó hatással van a vérbőség fokozására. Csöppents bele pár cseppet a samponodba. Ha megfogadod a tanácsaimat, biztos hogy sokat fog javulni a hajad! Sok sikert! :)

2013. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megfogadom,igen,és nagyon szépen köszönöm :) :*...bye hajvasaló:/
2013. jún. 12. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!