Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így világosíthatnám a hajam?

Így világosíthatnám a hajam?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A kettő közül valamelyikkel világosíthanék a színezett fekete hajamon? Nem akaron én szőke lenni, csak annyira sötétbarna, hogy befogja a hajamat a bordóvörös színező. Ha ez így lehetséges, akkor az mennyire lenne ártalmas: annyira mint egy átlagos festés, vagy annyira mint egy szőkítőporos leszivatás?


2009. okt. 11. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

ha feketére színezted a hajadat, várd meg, míg kissé lekopik, és utána világosíts rajta.

Ha megvárod teljesn, míg kikopik a fekete, akkor szőkítővel és 6% os hidr.-peroxiddal kivilágosíthatod (fodrászkellékboltban) és utána ráfestheted a bordót. vagy ha az eredeti hajadra lekopik a színező 9% hidr. peroxid és egy tubus bordó festékkel rendben lesz. Fodrászkellékboltban segítenek, de még egy fodrász is tud.

L/27

2009. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem javaslom,h leszívasd,mert nagyon tönkre vágod.Én pár napja nagy hibát követtem el.A világos barna hajam sötét barnára akartam festeni.Megvettem a Loreál Excell 10 nevezetű termékét és fekete színű lett.Mondanom se kell,h állatira kiakadtam(úgy néztem ki,mint egy banya :S ).Utólag megtudtam,h az összes fodrász rosszul van tőle,mert sorra mennek a vendégek,mivel sokkal sötétebb szint kapnak a vártnál.

Nem tudtam mit csináljak,hogy vissza kapjam a hajam szinét úgy,hogy közben ne vágjam tönkre.

Beszéltem az egyik ismerősömmel,aki fodrász és csodát művelt!!!!!

Van egy olyan termék,amivel csak fodrászok dolgoznak(közülük sem mindenki),és annak a lényege,h kiméletesen roncsolás nélkül leszedni a mesterséges pigmentet a hajadról(tényleg nem károsítja,még jó selymes is lesz tőle a hajad).A neve:Selective Professional:Oxy Reload.Miután rákentük ezt az izét,a hajam visszakapta az eredeti színét,majd befestettük barnára és tökéletes lett.Persze a jó fodrász is el kél a csodához!Őt is ajánlom!Ezen a számon lehet érdeklődni: Erika:30/8576686

Persze nem csak ebben ügyes vágni is mehettek és ő az a fodrász,aki tényleg annyit vág,amennyit akartok.

Sztem a te hajad is könnyebben befogja a festék,ha a fekete el van távolítva róla,különben félő,hogy foltos lesz.Én saját tapasztalatból mondom,nem éri meg otthon próbálkozni,mert sírás lesz a vége.

2009. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáfűznék,h egy barátnőm színezi a haját feketére,gyönyörű hosszú haja van és ő is világosítani akart,úgy kihidrogénezte,h abban nem volt köszönet,nem kis idő volt mire rendbe jött.
2009. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló! És az árát lehetne tudni?? Engemis érdekelne azt hiszem.
2009. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaziból ez változó sztem egyszerűbb,ha felhívod az Erikát tényleg,m én nem akarok helyette árat mondani,függ attól mennyi a hajad,milyen hosszú,vagyis mennyi anyag kell rá.De ha leszivatos és tönkre meg,akkor évekig járhatsz fodrászhoz és sokkal többe kerül.Ezt elég egyszer kifiztni:D

Megéri,nekem tényleg élett mentett!Amúgy sztem nem dolgozik horror árakkal!

2009. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Amúgy a festéklehúzót már próbáltam, csak nem az Oxy Reload-ot, hanem L'Oréalost meg Silkyt, csak majdnem ugyanolyan fekete maradtam, ezért voltam kiváncsi arra, hogy ez mit művel a hajjal, de akkor ez kilőve. Még egyszer köszi! =p
2009. okt. 14. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A lényege hasonlo a lorealosnak is,de az nem olyan jó minőségű,mint amit én ajánlottam,én tapasztalatból ajánlottam.De ehhez a művelethez igaziból fodrászat is kell.
2009. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!