Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajgöndörítő spray vagy hajhab?

Hajgöndörítő spray vagy hajhab?

Figyelt kérdés
Melyik jobb a göndör hajamra, hogy szép göndör legyen, de ne ragadjon össze, meg ne legyen kemény.. ??
2009. okt. 11. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is göndör hajjal küszködöm:) Nos nekem a hajgöndörítő hab nagyon nem jött be, még ha csak kicsit raktam akkor is ilyen drótszerűvé vált. A sprayvel még nem próbálkoztam. De én azt tudnám neked tanácsolni (nekem ez bevált), hogy vegyél egy sima hajhabot (pl. sunsilk dús hajra) és azzal kend be. Ne hajszárítózz, ha lehetőséged van rá, hagyd magától megszáradni, akkor lesz a legszebb. Ha mindenképpen szárítani akarod, akkor diffúzorral tedd! Remélem tudtam segíteni:)
2009. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia! köszi.. :)

megpróbálom.. :) attól a sima habtól nem lesz kemény?

2009. okt. 11. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is sima habot használok a hajamra, csak dúsítót, ha túl sokat rakoke gy tincsre az persze keményre szárad meg, de olyan normális rányomkodotrt mennyiség az jó. Én szárítóm hajszárítóval, de sztem ti göndör hajat akartok csinálni, nekem viszont alapból az és a habbal próbálom kordában tartani:D tulajdonképpen sikerrel.
2009. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is természetes göndör, de ha hajszárítózom, akkor csak hullámos lesz és nem áll sehogy, vagy másnapra hülyén néz ki.
2009. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!