Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a franctol lehet? Hogyan...

Mi a franctol lehet? Hogyan kezeljem? Mit hasznaljak? Mit csinaljak, hogy ne jojjon tobb ki rajtam?

Figyelt kérdés

Mar honapok ota egymas utan jonnek ki rajtam a pattanasok, az egyik eltunik jon a masik aztan megint 2,utana megint eltunik es kijon rajtam masik, es annyira idegesit,hogy mar kivagyok tole, es az a rossz hogy egy helyen ki jon 3-szor is!A szemoldok koszti reszen es a jobb arcamon mindig kijon rajtam es nem tudok mit csinalni, a homlokomon is ritkan ki jon vmi.Probaltam mar a garniel szereket is de azok egyaltalan nem segitnek nekem, most anyu hozatott nekem nemetorszagbol asszem egy ilyen puder allagu arclemosot DE HAT AZ SE HASZNAL!!!:'(( :'(

Es utana a nyomaik is olyan csunyak nem tudom sehogyse eltuntettni, nem tom mihez kezdjek mar.

Tudnatok valami tanacsot adni?? Mit hasznaljak ra?



2013. jún. 15. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem pattanások ellen eddig egyedül a citromlé jött be. Minden este teszek vattára és át törölgetem vele az arcomat. Anya azt mondta a napozás szintén segíthet rajta, egyél kevesebb csokit és a szotyit és társait is felejtsd el.
2013. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
skincare-bunny.blogspot.hu
2013. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Bocs, nem lett kattintós.

2013. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem például a homlokom van most tele pattanásokkal, csak úgy megjelentek, ráadásként nyáron, tehát nagyon örülök neki, a napozás nem túl sokat segít, és már annyit napoztam, hogy már csak leégni tudnék mert már eléggé barna vagyok. Amit az előttem kommentelő linkelt, ez a tengeri bizbaszos iszappakolás, na az sem használt semmit, nehogy vegyél belőle. Kozmetikust ajánlom, én is már csak abban bízom, én jövőhéten megyek, remélem az már tud velem valamit kezdeni, mert a bőrgyógyász kb elküldött a sunyiba.
2013. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is vagy 20 fajta szappant,bio cuccot, kozmetikai cuccot használtam. Havonta jártam kozmetikushoz kb 2 éven keresztül, nem ettem semmi csokit,kólát,chipset. Mégis mindig pattanásos voltam. Aztán elmentem bőrgyógyászhoz,kaptam kenőcsöt és tablettát. Egyetlen pattanásom sincs azóta.
2013. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elsonek:nem eszek sem csokit se szonyit semmit..:(

Koszi a valaszt!

2013. jún. 15. 23:34
 7/11 A kérdező kommentje:

4#, Anyu is azt mondta nekem,hogy elvisz egy kozmetikushoz, de most mar akk komolyan elmegyek!!!


Koszonom a valaszokat!!

2013. jún. 15. 23:37
 8/11 A kérdező kommentje:

5# jo neked..:(

Remelem nekem is adnak vmit amitol jobb lesz es nem lesz rajtam 1 sem!!!!

2013. jún. 15. 23:38
 9/11 A kérdező kommentje:
Amugy a citromot is probaltam mar, de az sem segitett csak ki csipte a borom..:((
2013. jún. 15. 23:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi volt kozmetikusnál, vagy ha valamit javult vagy romlott a helyzet :) Én is majd jövőhéten megyek és ha kell, majd leírom, hogy mi volt, meg mit mondott nekem :) U.I.: 4. válaszoló voltam.
2013. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!