Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajvasaló roncsolja...

Melyik hajvasaló roncsolja kevésbé a hajat? Olyan kellene ami kevésbé szárítja ki a hajam!

Figyelt kérdés
Tudom,h sok ilyen kérdés volt már, de nekem olyan vasaló kell, ami nem teszi annyira tönkre a hajat! Vagyis nem olyan, amitől tovább marad egyenes a haj, mivel úgy is minden nap fogom vasalni
2009. okt. 10. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
remington- kerámia lapos.nem törik tőle a hajad
2009. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgyis minden nap vasalod, úgyis tönkre fog menni a hajad rövid időn belül. Így hát teljesen mindegy.
2009. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
használj hővédő sprayt! nagyon fontos, akkor egyik hajvasaló se fogja roncsolni a hajad. amúgy énis a remingtont ajánlanám, vagy a legjobb a ghd (drága)
2009. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerámia lapos, de vannak már olyanok il hogy pl jádéból vagy miből van..vagy az is hozzá van adva.. az is jó :)
2009. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem Hajas Lacis hajvasalóm van, még "előző generációs" (csak vasalni lehet vele, göndöríteni már nem). Kerámialapos, jáde-köves, állítható hőfokos, anno domini a rossmannban még 10.900.-ért vettem. Már két éve megvan, remekül bevált, a hajamnak semmi baja, ráadásul szépen kivasalja. 170°-on használom. (lehet h valakinek kicsit drágának tűnik, de érdemes beruházni, mert hosszútávon megéri... ezer forintosat mindenesetre ne vegyél azzal semmit sem érsz)

E mellett még avonos hővédő spray-t is használni kezdtem nem olyan régen, mert mondták hogy ha vasalom a hajamat, akkor azért nem árt az ilyesmi.

2009. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!