Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvasaló mennyire roncsolja...

A hajvasaló mennyire roncsolja az ember haját?

Figyelt kérdés
Az ember haját a hajvasaló valamennyire lekoptatja a hajfestéket? mert én még ezt is halottam.
2010. dec. 20. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem festett szőke hajam van, 1 éve használok hajvasalót de nem vettem észre hogy tönkretette volna. igaz hogy minőségi hajvasaló és max 160 fokon használom, és nem minden nap. és persze használok hővédőt és mindenféle pakolást is.
2010. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is kb. egy éve vasalom a hajamat,minden nap. Én úgy veszem észre mikor nem vasaltam a hajamat sokkal tovább tartott a színe. Most már nagyon kevés ideig marad meg a színe. Mir tegyek ellene?
2010. dec. 20. 12:58
 3/5 A kérdező kommentje:
jah és én 200 fokon használom.
2010. dec. 20. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
használj színvédő samponokat és más színvédő temékeket. de a braunnak van színvédős hajvasalója is.(Braun Satin Hair ) nekem is braun van de csak a sima ionos.
2010. dec. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. és ez a hajvasaló kb. mennyibe kerül?
2010. dec. 20. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!