Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti tényleg MINDEN egyes nap...

Ti tényleg MINDEN egyes nap fürödtök?

Figyelt kérdés

És milyen gyakran mostok hajat? Mikor van, hogy mégis kihagytok egy-egy napot?


Előre is köszönöm a válaszokat, kérlek írjatok kort és nemet is. :)



2013. jún. 6. 20:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Minden nap zuhanyzok,ha több időm van,akkor veszek egy kád forró fürdőt.Hajat heti 2x mosok.Nyáron a nagy melegbe,van hogy egy nap 2x is letusolok,főleg ha izzadok a nagy melegben.

22/L

2013. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
Minden nap zuhanyzom ha idöm engedi akkor forrô fürdöt veszek, ez szerintem alap dolog. Nem tudnék tisztálkodás nélkül este nyugovôra térni, hajat pedig heti 2-3x mosok. Melegebb idöben nyáron napi többször is képes vagyok lezuhanyozni. 22/L
2013. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor jöttem megbotránkoztatni,mert bizony nálam előfordult már párszor,hogy 1 nap fürdés kimaradt. Általában olyankor van ilyen,amikor egész nap itthon vagyok és tudom,hogy másnap sem megyek sehova, tehát hétvégén, vizsgaidőszakban, betegség idején. Nem rendszeres persze, de néha előfordul, és? Hajat egyébként minden második nap mosok.

21/L

2013. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én sem fürdök minden nap. Ha dolgozom akkor persze mindig,vagy ha megyek valahová, vagy ha itt a párom. De ha épp van 2 szabadnapom, nagyon fáradt vagyok,és a párom sem jön,akkor én sem fürdök. Lusta vagyok. :) Hajat én is 2 max 3 naponta mosok, gyorsan zsírosodik.

24/L

2013. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hétvégente, vagy olyan napokon amikor sehova se megyek, és semmit se csinálok, amiben koszos lennék, leizzadnék, akkor nem fürdök. Ha mégis izzadok kicsit se érdekel, mert úgyse lát senki. De ha megyek valahová, akkor mindig megfürdök. Hajat heti 2-3x mosok.
2013. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen mindennap szeretek, ez nálam alap.

Hajat heti kétszer mosok általában.

Ha mégis kihagyok az azért van mert 40 fokos lázzal fekszem :D más kifogásom nincs :D

19/L

2013. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
69%

Bennem van egy kényelmetlenség-érzet, ha nem tisztán fekszem be az ágyba. Olyankor nem is alszom olyan jót.


Ha nem is közvetlen elalvás előtt, de minden nap fürdök, ez annyira a rutinom része, mint az evés, alvás. Naponta 2-3 alkalommal fogat is mosok, reggel pedig az elengedhetetlen arcmosás.


Úgy hallottam, hogy az olaszok nem fürdenek minden nap, persze ahány ház annyi szokás, az a lényeg, hogy én elvárom másoktól az alapvető higiéniát, mert én is igényes vagyok. Azt nem tartom ápolatlannak aki nem minden nap fürdik, azt látom ápolatlannak, akin érzem, hogy nem fürdik rendszeresen. :)


Régen egyébként egyáltalán nem fürödtek az emberek rendszeresen, maximum folyókban meg tavakban, gazdagéknál is ritkán volt. Rengeteg betegségek, élősködők voltak jelen, a nemesség parókáiban hemzsegtek a tetvek. A fürdés pár évtizede terjedt el.

2013. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ha itthon vagyok és nem csinálok nagyon semmit akkor van,hogy kimarad egy két nap. De amúgy így,hogy suli meg pörgés muszáj fürödni :D meg szeretek is tiszta lenni.

hetente egyszer-kétszer mosok hajat


15L

2013. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :)
2013. jún. 7. 22:10
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
igen. kétnaponta mosok hajat mert szinkronúszok
2013. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!