Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti tényleg MINDEN egyes nap...

Ti tényleg MINDEN egyes nap fürödtök?

Figyelt kérdés

És milyen gyakran mostok hajat? Mikor van, hogy mégis kihagytok egy-egy napot?


Előre is köszönöm a válaszokat, kérlek írjatok kort és nemet is. :)



2013. jún. 6. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

jéé,tényleg. Képzeld még minden nap meg is mosom a fogam,meg tiszta bugyit húzok. Ez tényleg olyan érdekes dolog?

Hajat heti 2x mosok,sajnos inkább szárazabb mint zsírosodik.

Nem hagyok ki napot,nem feküdnék be úgy az ágyba.

2013. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Minden nap fürdök és heti egyszer mosok hajat.

21/L

2013. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Te tényleg ennyire hülye vagy??? Bocsi hogy igényes vagyok,és minden egyes nap FÜRDÖK,ja és képzeld nálunk az egész család ilyen!!!!
2013. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy ez meglepő. :D Bocsánat, rosszul fejeztem ki magam. Tehát az elfogadott tény, hogy az emberek minden nap fürdenek. Ti betartjátok?
2013. jún. 6. 20:14
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

igen "betartom" magamra nézve, bár szerintem ez alap higiénia része.

hajat heti 3x mosok.

20/L

2013. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap zuhanyzom, nem fekszem le úgy aludni, hogy ne zuhanyoztam volna. Hajat pedig általában 4-5 naponta mosok. :)
2013. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én minden nap zuhanyzom. 5 perc az egész. Hajmosási mizériám ennél hosszabb ideig tart, de azt csak 3-4 naponta szoktam mosni.


21/L

2013. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem mindennap fürdök ilyen időben, nyáron melegbe az égett benzinszag miatt fürdök naponta, de ilyen sz*r időbe ha végzek melóba hazajövök lefürdök, ha itthon vagyok nem fürdök mindig, csak ha éppen megyek valahova

Nem elfogadott tény a mindennapi fürdés, Amerikában pl zoknistól ruhástól alszanak általában

Ott se mondható igénytelennek senki mert ha mondjuk kitalálják akarnak szeretkezni, akkor előtte mennek tisztálkodni

20/F

2013. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden nap megfürdök és minden második nap megmosom a hajam, mert nagyon hamar zsírosodik.

Minden nap tiszta ruhát húzok, megmosom a fogam.

Ha nyáron nagy meleg van és izzadok, akkor napi akár 2x is megfürdök és átöltözök.

15L

2013. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mindennap zuhanyzom de ha több időm van akkor fürdök. Hajat 6-8 naponta mosok.:) 14/L
2013. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!