Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti minden nap tusoltok vagy...

Ti minden nap tusoltok vagy fürödtök? 24F

Figyelt kérdés
Én tegnap nem voltam tusolni most sincs kedvem de el kéne menni! Amikor ti a gép előtt ültök egész nap szinte de tudjátok, hogy nem mentek sehova el mentek tusolni vagy nem? Hány nap volt a rekord, hogy nem tusoltatok?
2012. jún. 7. 15:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Általában igen.

Szerintem max 2 nap volt amíg nem zuhanyoztam. Néha előfordul, ha nem izzadok, nem voltam sehol, meg semmi, hogy egy nap nem fürdök, de ez ritka, általában minden nap zuhanyzok.

2012. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 okoska31 ***** válasza:
36%

És ezt egy 24 éves férfi kérdezi. szomorú. természetesen minden nap kell tusolni.

Velem anno az exem amikor találkozott, pont a jelenlegi pasijáról panaszkodott erről - nem megy sehová, de nem tusol és büdös. Aztán persze kiderült, hogy "azért" találkozott velem.

szóval, és tusolnék a helyedben. Arról nem beszélve, hogy Te úgy gondolod, hogy nem mész sehová. És ha mégis menni kell?

2012. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze van a szerelemhez?
2012. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szánalmas kérdés egy 24 éves férfitól (férfitól?)

Naná hogy fürdök mindennap.

2012. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha menni kell akkor irány a fürdő előtte! Tegnap voltam nagy wc-n is de ma is voltam. Hajam zsíros már, meg kéne mosni. Mellesleg tegnap előtt este berúgtam.
2012. jún. 7. 15:19
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
miért bántjátok? 1-2 nap kimarad, naés? jól teszi, így lehet spórolni a vízszámlán :D
2012. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Jah víz számla ez jó erre nem is gondoltam! XD Fogat se mostam tegnap se meg ma sem. :) Nem vicc.
2012. jún. 7. 15:21
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
Igénytelenség! Én úgy nem tudok befeküdni az ágyba, hogy nem fürödtem.
2012. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Én nem bírnám ki ha nem zuhizhatnék le legalább naponta egyszer. (18/L)
2012. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Jó ez csak most van így!! Néha elő fordul 1 nap, hogy ki marad!


Szerintetek menjek hajat mosni meg zuhanyozni és mossak fogat sőt borotválkozzak meg? Hónaljamon fél cm szőr van már a intim helyen meg kisebb mint fél cm a szőr. Arcról se ártana le tolni! Már érzem, hogy büdös a lábam is! jááááááá

2012. jún. 7. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!