Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti minden nap tusoltok vagy...

Ti minden nap tusoltok vagy fürödtök? 24F

Figyelt kérdés
Én tegnap nem voltam tusolni most sincs kedvem de el kéne menni! Amikor ti a gép előtt ültök egész nap szinte de tudjátok, hogy nem mentek sehova el mentek tusolni vagy nem? Hány nap volt a rekord, hogy nem tusoltatok?
2012. jún. 7. 15:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

23 éves lány vagyok.


Abszolút nem vagyok igénytelen. Bárhova megyek előtte hajmosás, zuhany.

Azonban, ha itthon vagyok, és nem izzadok le, meg semmi, akkor csak 2 naponta zuhizok. Minek, ha semmi nincs rajtam és még az illatom is jó, nem vagyok büdös.

2012. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Szép lány vagy utolsó? De azt hozzá teszem én, hogy 2x voltam nagy wc-n és már érzem a lábam szagát! :) Meg mondom be rúgtam tegnap előtt ja jut eszembe ki hánytam az ablakon.


Szerintetek tegyem magam rendben vagy rá érek holnap estére????


-hajmosás, mert zsíros (hosszú hajam van)

-Tusolás

-Borotválkozás

-arc (rám férne)

-hónalj (fél cm)

-intim fél cm-nl egy kicsit kisebb a szőr)

-köröm vágás se ártana

2012. jún. 7. 15:37
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is minden nap, bár most vizsgaidőszakban, amikor csak tanulok reggeltől estig, ki se megyek az udvarra, volt hogy egy este nem zuhanyoztam.
2012. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Alig kapok le oltást tőletek! Miért? Na de el lépek meg csinálom azokat amiket le írtam! Fél óra és jövök addig írjatok csak. Ja még valami, egyedül álló vagyok nem rég óta aki gondolja az küldjön face linket a privibe. Baranya megyei vagyok! Üdv. Péter
2012. jún. 7. 15:42
 15/21 A kérdező kommentje:
*egyedülálló :)
2012. jún. 7. 15:43
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
Most úgy őszintén szerinted ki akarna bármilyen kapcsolatot egy ilyen igénytelen egyénnel? Ilyen kérdésnél elég fura, hogy próbálsz ismerkedni xD
2012. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Most 2 napig igénytelen voltam, de mindjárt üde leszek. Na futok is mert szabad a fürdő! By
2012. jún. 7. 15:48
 18/21 A kérdező kommentje:
Na vissza tértem, frissen, üdén, borotválva már csak fogmosás van vissza! :) Lehet jelentkezni csajok! :)
2012. jún. 7. 16:20
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a kérdés fele kamu. :D

Ha nem, hát nagyon igénytelen vagy.


Le nem tudnék feküdni úgy, hogy nem mosok fogat stb. És igen, minden nap zuhanyozok. A vízszámlán pedig nem csak a 2 napi mosakodással lehet spórolni. Egy gyors zuhanyzással is sokat lehet ám spórolni, mégis tisztán, üdén fekszik le az ember este.


Nálam a max olyan, hogy nyáron, amikor a kertben vagyunk és kint alszunk, akkor nem úgy mosakodok, mint itthon. A kis házban nincs angol wc és zuhanyzó, a kertben van hordó, amiből jön a tiszta víz + kannába szoktunk vinni vizet. Ott így szoktam mosakodni, de ott sem fekszem le úgy aludni, hogy nem mosakodnék előtte.


Nekem ezek alapján nagyon igénytelennek tűnsz.

2012. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mit izélsz utolsó leírtam, hogy voltam rendbe tettem magam. :D Akkor igénytelen vagyok :D Annak is kell lenni valakinek. :)
2012. jún. 8. 07:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!