Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne szép az arcom...

Hogyan lehetne szép az arcom és hajam?

Figyelt kérdés
Mind2 nagyon hamar zsirosodik..az arcom pattanásos is.. a hajam pedig rálapul a fejemre.. és nagyon nem szép.egészségtelennek tűnik..mit csináljak hogy szép lehessek?

2013. jún. 6. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg zsíros a hajtípusod- persze, ezt így nem tudom meg mondani. A típusának megfelelően kezeld, pl. keress a neten különböző házilag elkészíthető praktikákat, pakolásokat és ezeket heti egy alkalommal alkalmazd, néha tupírozd fel, hogy ne lapuljon le. Az arcod minden reggel és este kend át arctisztító tonikkal,a fajtájáról kérj tanácsot a kozmetikustól. Ja és a pattanásaidat napoztasd, az is jó rá, az a lényeg, hogy le száradjanak.
2013. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is hasonló cipőben járok mint te. A hajam 2-3 naponta kell mosnom mert nagyon hamar zsírosodik és már az első nap után lelapul. Az arcomon is vannak pattanások. Sajnos a hajaddal nem sok mindent tudsz csinálni, max annyit, hogy megpróbálod (most ugye úgyis nyár van) hogy nem mosol 2-3 hétig hajat és ezt szeptemberig csinálod és akkor hátha "leáll" ez a túlzott faggyútermelés amitől zsírosodik a hajad. Viszont most találtam egy nagyon jó sampont, amit a sztárok és a mesterfodrászok is használnak és nagyon jó véleményt hallottam róla. a neve az hogy: kérastase. sajnos csak interneten tudod megrendelni, mert dm-be rossmann-ba és az ilyen helyeken nincs.. (nem véletlen). Én ajánlom a bőrgyógyászt, mert semmiféle kencével nem jön helyre az arc.. kipróbáltam mindenféle krémet, a több tízezres krémeket is és semmi.. szóval én augusztusba megyek majd és remélem elfognak majd tűnni az arcomról a pattanások :)
2013. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Rákeresek arra a samponra remélem jó lesz :D

2013. jún. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!