Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ma elmegyek kozmetikushoz...

Ha ma elmegyek kozmetikushoz jövőhét péntekig szép lesz az arcom?

Figyelt kérdés
Annyira nem vagyok pattanásos de van rajtam és fontos lenne nekem hogy ne legyek az jövőhét péntekre.

2013. febr. 6. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 4 nap míg rendbejön de nekem problémás a bőröm és sok pattanásom van, illetve inkább ez már ilyen komplikáltabb dolog. De kb annyi és utána szebb.
2013. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Addig biztosan meggyógyul, nekem is 3-4 nap kell.
2013. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És akkor jövőhét péntekre akkor tuti szép lesz ?
2013. febr. 6. 11:34
 4/6 anonim válasza:
Igen, biztos!
2013. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem sulyos a böröd állpaota 2 napon belül szép lesz. maximum a pattanások után maradhat kisebb se ha szakszerűen van tisztítvva. A miteszerek pirosságának el kell múlni már másnapra, hacsak nem nagyon nyomásérzékeny a bőröd de ez nem olyan gyakori dolog. Ja és olyanhoz menj akit valaki ajánl és tuti szépen dolgozik. (kozmetikus vagyok)
2013. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyanhoz megyek de többet is elfog kérni , korszerű berendezésekkel
2013. febr. 6. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!