Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne szebb az arcom?

Hogy lehetne szebb az arcom?

Figyelt kérdés
nem úgy értem hogy pattanásos vagyok(mert annyira nem)hanem csomó olyan képvan az interneten hogy 2éve és most. És annyira durván megváltozott pár lánynak az arca hogy omg. Én pedig ahogy növők egyre rondább vagyok:(

2013. jún. 1. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy h belenézel a tükörbe és szépnek látod magad, észreveszed magadon a szép vonásokat, gyakran mondod magadnak h jó csaj vagy, aranyos, helyes ilyesmi:) nézz tükörbe és mondd h hűha, tényleg milyen jó csaj vagy:D meg ilyenek:D és mosolyogj szépen:) gyakorold a mosolyt
2013. jún. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

> 1, Magabiztosság. Amit az első válaszoló ír. És ne hasonlítsd magad másokhoz, mert akkor SOHA nem leszel megelégedve magaddal!! Hidd el, hogy szép vagy, erősítsd meg a kisugárzásodat. ;)

> 2, SZemöldök. Találd meg a hozzád leginkább illő szemöldököt, és szedd ki olyanra. Vagy menj el kozmetikushoz. A szemöldök sokat tesz az archoz. :)

És ne legyen se túl sötét, se túl világos. A barna szinte minden természetes hajszínhez jól áll.

Ajánlom ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=R5utXUS7Yd8

> 3, Haj. Nagyon fontos a haj! Van, akinek az áll jól, ha lapos a haja, van, akinek a sűrű, tartással teli haj... Ha kicsi fejkoponyád, akkor a sűrű, "megemelt" frizura jobb, ha meg nagyobb, akkor a lapos haj is jó. :)

Nem írtál magadról semmit, szóval nem is tudom, hogy mit tudsz és mit nem, illetve, hogy mid van, és mid nincs. :D

De vegyél egy hajvasalót! Azzal rengeteg mindent tudsz kezdeni! Próbálj ki mindenféle frizurát. :)

És esetleg be is festheted. Nekem középbarna eredetileg a hajam, és sötétbarnára van festve. De nem lehet észrevenni, hogy festett... :)

-Smink! El sem tudom képzelni, hogy hány éves vagy, és, hogy sminkeled-e magad... De ha nem, és vagy már vagy 13, akkor nem árt. :) Sokan ellenzik, de ha ez adja meg az önbizalmadat, akkor szerintem nincs vele gond.

DE! Jól kell sminkelni. Ajánlom az Essence színezedd hidratálóját (van normál és pattanásos bőrre is). Ez egyenletessé teszi a bőrödet, és közben hidratálja is. A pattanástalanító elég matt hatást kelt, a másik nem igazán. De mindkettőre szoktam egy kis púdert használni. :) Oh, és a púder alatt még néha egy oattanástalanító korrektorral elfedem a nagyobb pattanásaimat, és ritkán a szemem alatti karikákat.

Színezett hidratáló:

[link]

[link]

De még van egy csomó féle, de azokat nem próbáltam még... :)

[link]

Ezek azért jók, mert nem adnak nagy fedést, és olyan, mintha nem is lenne rajtad smink. :)

Én ezt a púdert használom:

[link]

Korrektorból meg sok van, minddel jó tapasztalataim lettek!

[link]

[link]

Ez az arcbőr! Én ezután begöndörítem a szempilláimat (ez nem is számít sminknek, szóval ha nem akarsz sminkelni, ez a lépés tökéletes neked!), egy ilyen szerkezettel:

[link]

Aztán szempillaspirálozok. A lényeg, hogy ne ragadjanak össze a szempilláid, és minél inkább keltsen természetes hatást! Én most ezt használom! Egynek elmegy. :)

[link]

Aztán a szemöldökömet mindig megcsinálom! Egy aplikátorral vagy ecsettel felviszek rá egy sötétbarna matt szemhéjfestéket, majd egy szemöldökkefével kifésülöm belőle a felesleget. :) Vagy egy barna szemceruzával finoman kitöltöm, majd szintén kifésülöm belőle a fölösleget.

Aztán ritkán (pl. eseménykor) használok szemceruzát is, de én csak barnát szoktam, az természetesebb. Azt az alsó vízvonalamba, a szemem külső sarkába (kb. egy harmadáig a szememnek) felviszem, majd kicsit elsatírozom. Ugyanezt megcsinálom általában felül is, a szemhéjamon, a szempillatöveimnél. Ez nagyobbakká varázsolja a szemeimet. :3

Ilyesmi módon:

[link]

És végül, amit mindig megcsinálok, az a szőlőzsír! Szájfényt nem ajánlok, szerintem nagyon nem néz ki jól... Van egy nagyon nagy kedvencem, mégpedig a Labello egyik ajakápolója, a 'Soft Rose'! Imádom! :) Ennek egy enyhe rózsaszín színe van, és matt hatást kelt, és gyönyörű szerintem... Olyan szép, élettel teli ajkakat varázsol nekem.

[link]


És ennyi lenne a smink! :) Szóval legtöbbször csak színezett hidratáló + púder + szempillaspirál + ajakápoló.

El sem bírod képzelni, mennyit változtat ennyi smink az emberen. ;) Ráadásul ez olyan, hogy rád néz valaki, és meg sem tudja mondani, hogy van-e rajtad smink, vagy nincs. ;D Ez egy észrevehetetlen kis smink, ami nem eltakarja a hibáidat, hanem inkább kihozza a szépségedet.

> 4, Sportolj! Ha van rajtad súlyfelesleg, ha nincs! Én kb. 2 hónapja kezdtem táncolni, fitneszezni, és jógázni. :) Pedig nem volt rajtam különösebb súlyfelesleg. Csak izmosodni, formásodni akartam. És valahogy az arcom is megváltozott. :) Sokkal élettel telibb, sugárzóbb lettem. :D Meg sokkal nagyobb az önbizalmam az alakom miatt!

> 5, Próbálj meg egészségesen étkezni! Állítólag a sok hülye kaja fellduzzaszthatja az arcot! Nem mondom, hogy ne egyél chipset, vagy zsíros húsokat, vagy csokit... :D Számomra pl. lehetetlen lenne abbahagyni. De próbálj mértéket tartani! Illetve egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. Én sokszor filmnézés közben nem popcornt eszek, hanem pl. falatokra vágott répát, vagy almát. :D Nem olyan rossz dolog kicsit egészségesen étkezni, ráadásul tuti észre fogod venni magadon a változást! ;) És elmondanom, hogy minden kezdet nehéz... Szóval egy idő után, ha pl. abbahagyod, eszedbe fog jutni, hogy "De jól esne megenni egy almát." A sporttal is így van. Már rendesen hiányom van, ha nem csinálom egy ideig, pedig először nagyon szenvedtem vele, és gyűlöltem, folyton fel akartam adni.

> 6, Igyál sok vizet! Ennek nincs rossz hatása, csakis jó! Én napi 2-3 litert benyomok! ;D Alakodnak és az arcodnak is jót tesz.

> 7, Aludj sokat! "Nicsak ki beszél..." Nos igen, nekem alvási problémáim vannak, napi 5-6 órát alszok. :/ De ez nagyon egészségtelen, és küzdök ellene. Az alvás NAGYON fontos. Próbálj meg mindig éjfél előtt elaludni!

> 8, Öltözködés. Igen, nem az archoz tartozik, de végülis mégis! Pl. a színek miatt. Én teljesen máshogy nézek ki egy barna felsőben, meg egy kékben. :D Illetve önbizalmat is ad, hogyha jól érzed magad a ruháidban.

Tegnap voltam az Áréna Pláza áruházaiban, és fantasztikus a választék... Nagyon ajánlom a New Yorkert, most iszonyat jó ruháik vannak. :3

> 9, Kiegészítők. Egy kis szolid, medálos nyaklánc ki tudja emelni az arcodat, és nem lesz olyan csupasz a nyakad. :) De én azt mondom, hogy hanyagold a nagy nyakláncokat! Én rövid nyakláncból csak olyat hordok, hogy egy vékony láncon van egy picike medál... Hosszabból meg olyat, hogy egy vékony lánc végén van egy nagyobbacska medál/óra.

Aztán a fülbevaló... Na az már tényleg az archoz tartozik. :D Én nem szeretem a lógós fülbevalókat, csak a kicsi, beszúrhatóakat.

Egyik fülemben 3, a másikban 4 lyuk van, az egyik fönt, a porban. Kicsi, szolid fülbevalókat szoktam bele hordani.

Valami ilyesmi stílusban:

[link]

De neki egy fülében van 7 fülbevaló, tehát elképzelheted, hogy nekem azért teljesen máshogy néz ki az összhatás... :)

> 10, Fogak. Nekem fogszabályzóm van, és imádom. :) A fogsor és a mosoly sokat tesz az ember arcához. Iszonyatosan csálék voltak a fogaim, utáltam mosolyogni, ezért szerencsére a szüleim beleegyeztek a fogszabályzóba. Kb. 100.000 Ft volt felülre, mindennel együtt. Majd kb. egy év múlva alulra is raknak. De a brekettek porcelánból vannak, azaz olyan színűek, mint a fogaim. :) És azokon húzódik végig egy vékony fémszál. Nagyon esztétikus, alig észrevehető. :') Vicces, mert sokat dobott az önbizalmamon, már akkor, amikor feltették. :D Azóta rendbe hozta nagyjából a fogsoromat, és nagyon megváltozott tőle az arcom összhatása.

De ha nincs pénzetek fogszabályzóra, akkor csak simán legyenek ápoltak! :) Mosd rendszeresen, és esetleg próbálj ki otthoni fehérítő módszereket!

> 11, TÜRELEM! Emlékszem, 13 évesen nagyon utáltam magamat, mindenki szebb volt nálam! Mindenkinél bekövetkezett az a nagy változás, csak nálam nem. És emlékszem néztem egy képet egy lányról, és "Bárcsak így néznék ki...". Erre eltelt 2 év, most vagyok 15, és megint rátaláltam arra a képre. Aztán belenéztem a tükörbe, és leesett az állam. :'D Sokkal szebbnek éreztem magamat... Pedig úgy annyira észre sem vettem magamon a változást. Mostanában kezdek rájönni, hogy megszépültem. De van egy lány az osztályomban, aki nagyon gyorsan, napról napra szépül, most, 15 évesen. :) Meg vannak, akik később érnek el oda. Bízd az időre, tuti változni fogsz még!!


És ennyi lenne. :D Bocsi, amiért rohadt hosszú lett.

Remélem kb. jól képzeltem el a korodat... Hány éves vagy valójában?

Oh, és ha valami érdekel részletesebben, vagy esetleg kéne még a segítségem, akkor írj nyugodtan. :)

És ha benne vagy, akkor küldhetsz képet nekem privátban, és úgy SOKKAL többet tudnék segíteni! Elmondanám pontosan, hogy miben változtass, mert így vakon elég nehéz. :) 15/l

2013. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hajvasalótól pár év múlva úgy tönkremegy a hajad h az lesz a bajod:D
2013. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!