Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik szebb? A matt vagy a...

Melyik szebb? A matt vagy a fényesebb finisű alapozó?

Figyelt kérdés
A legtöbb helyen azt olvasom és mondták is hogy a fényesebb természetes és egészségesebbnek tűnik tőle a bőr. De én mikor magamra kenem olyan mintha zsíros lenne a bőröm, igénytelennek tűnik inkább mint szépnek. Most akkor ez mitől függ? A bőrömmel lenne gond vagy az arcberendezésemmel? Rajtam csak a full matt szép. De miért? Másokon nem is zsíros hatású a fényes... akkor rajtam miért?

2013. máj. 15. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelmű hogy a matt!
2013. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg típusa van az alapozóknak, a legtöbb márka kínál mattot és fényeset is, így nem célszerű egy fényesebb után kijelenteni, hogy a matt az ideális, mert ez egyáltalán nem biztos. A zsíros vagy zsírosodásra hajlamos bőrre tilos csillogót kenni, de egy alapvetően fakó, száraz, matt arcot szépen ki tud emelni. A túlzott mattosítás is lehet természetellenes, viszont nyáron mindenkinek érdemes lenne matt hatásúra váltani a természetes bőrfényesedés okán, télen pedig a fényesek az alkalmasabbak.
2013. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló jól mondja, zsíros bőrre matt hatású kell, száraz bőrre lehet fényesebb.
2013. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor szép, ha egyáltalán nem látszik sem a mattság, sem a fényesség.
2013. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!