Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Henna hajfestékkel lehet...

Henna hajfestékkel lehet ombre hajat csinálni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. A henna elkészítve közel sem olyan kenhető anyag, mint a festék, nem lehet vele olyan szépen dolgozni, a határvonalat nem lehet átmenetesen elkészíteni.
2013. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor hogy festhetném úgy a hajam hogy ne menjen tönkre??
2013. jún. 4. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Úgy,hogy nem ombre hajat csinálsz,hanem egyszínűt hennával. Ombre hajat csak káros anyagokkal lehet csinálni.
2013. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Szögezzük le újra. A henna egy indiai növény, ami csak vörösre fest. Szőke henna stb nincs. Én mindig csak a tövét festem már hennával és tök mindegy hogy 1,5 vagy 4 órán át ugyanolyan színű lesz mint az alja, gy nehezen tudom elképzelni, hogy ombre hatást lehessen vele létrehozni.
2013. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Üzenem azoknak akik lepontoztak minket,mi az igazi hennáról beszélünk,ami 100% gyógynövény,ergo lehetetlen vele ombre színt elérni. Vannak kamu hennák,de még azokkal se lehetne ombre haj(szar minőségűek,kikopnak stb),ahhoz másféle festék kell...
2013. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak üzenem hogy nem csak káros anyagokkal lehet! Csak azok 1 mosásosak.
2013. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,és azok is károsak. Nem annyira mint egy rendes hajfesték,de jót nem tesz vele aki a hajára keni az biztos.
2013. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Persze, minden káros. Levegőt sem vegyünk, mert tele van szennyeződéssel...


Pár félreértés miatt: az ombre nem csak a szőkítést jelenti, más színnel is elérhető, a lényeg az átmenet. (ezért nincs értelme a szőke henna nincs megjegyzésnek)

Az ombre technikánál legtöbbször nem éri a fejbőrt a szer, márpedig a hajvégről nem tud felszívódni semmi a szervezetünkbe, csak a fejbőrön keresztül. Úgyhogy felesleges riogatni az embereket a káros anyagokkal.

2013. jún. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a szervezetre gondoltam,a hajnak káros...
2013. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Több lépésben nem elképzelhetetlen...

Kamillával kikevert henna 1órára a teljes hajra, sima henna kicsivel lejjebbtől 1-2 óra, kávés henna megint lejjebbtől, 1-2 óra, dióleveles henna megint lejjebbtől 1-2 óra, s a legvégére tiszta indigó 1 órára. Sziszifuszi munka, de működik és megéri, mert nemhogy nem károsítja a hajat, még táplálja is.

2013. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!