Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet festett sötét hajból...

Lehet festett sötét hajból szőkét csinálni egy lépésben úgy hogy a hajam nem károsodik? Sima hajfestékkel gondoltam, nem akarom leszívatni.

Figyelt kérdés

Ilyen színű a hajam:


[link]


[link]


[link]


[link]


Ilyet szeretnék (első kép, a rövid hajas):


[link]


2011. jan. 28. 15:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Többféle megvilágításban is felraktam, mert az utolsónál nem fényben van és nem látszik annyira a színe. Amúgy festett sötét vörösesbarna. 2-3 hónapja nem festettem, így kopott ki. Köszönöm előre is a válaszokat! :)
2011. jan. 28. 15:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos nem! Mindenképp le kell szívatni ahhoz és még akkor sem lesz elsőre szőke, ha meg akarod kímélni a hajad!
2011. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez leszívatás nélkül nem fog menni. És még utána sem lesz egy ideig ilyen színű a hajad...több festés kell ahhoz hogy így nézzen ki. Bár én a helyedben meggondolnám a leszívatást is, mert nagyon roncsolja a hajat. Ha mindenképp szeretnél szőke lenni, én lehet, hogy melírozással, fokozatosan érném el a teljes szőke hajszínt.
2011. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak azért mert hallottam pár emberkétől, hogy Féria szőkével, vagy Palette XXL-lel egyből szőkét csinálnak maguknak otthon.


A fodrászom szerint melíroztatnom kéne kb 2-szer (de hidrogénezi meg stb.), és utána lesz szőke. Csak ugye türelmetlen is vagyok, meg nem túl olcsó... :( Köszi a gyors választ amúgy!

2011. jan. 28. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem csinál egyből szőke hajat a Palette sem-sőt-amikor én véletlenül szőkéből- sötétebb barnára festettem a hajamat, akkor adott neki egy lilás-vöröses árnyalatot:S Nem volt valami bizalomgerjesztő. Aztán jött a kiakadásom, hogy hogy nézek ki...stb, nem volt más választásom-nekem is fokozatosan, melírozással érték el az eredeti szőke hajszínemet. Pedig mit nem adta volna, hogy 1 alkalommal újra szőke lehessek:S De sajnos ez nem így megy...nekem kb fél év alatt kopott ki úgy-és érték el a szőke hajszínt melírozással, hogy azt mondtam, hogy most már közelítek a szőke felé. Sajnos ez türelemjáték, ha nem akarod, hogy a hajad bánja:S (második)
2011. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:S Az nagyon f@sza lehetett... Nekem is volt már szőke, barna, lila, vörös, fekete a hajam.

Csak ugye az átmeneti időben nem akarok szivárványszínben pompázni a melír miatt. Úgy látom viszont nincs más út. Akkor rááldozok inkább időt+pénzt is, nem akarom hogy emiatt kelljen levágni a hajamat.

2011. jan. 28. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!