Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna hajam van és...

Sötét barna hajam van és szeretném pár árnyalattal világosabbá tenni. Ha csak simán befestem hajfestékkel az befogja? Nem szeretném "szivatni"!

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A sima hajfesték nem világosít. Én is nagyon szerettem volna régen vörös hajat, de a sötétbarna hajam nem lett olyan élénk, amilyet akartam. nem szőkíttettem. Szerintem fontosabb, hogy szép legyen a haj, mint hogy ilyen vagy olyan színe legyen.
2009. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehet. Ellenben van egy nagyon jó anyag, ami ugyan drága (nekem derékig érő hajam van - erre a krém 15 000 Ft volt), de leszívja a hajfestéket, és a saját hajszíned kapod vissza. Sajnos nem tudom a nevét, de ha megkérdezed a fodrászod biztos megmondja. ;)
2009. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nagyon szeretnék világosabb hajat.Mivel mindig is sötétbarna hajam volt már nagyon unom.De akkor úgy néz ki hogy le kell szivatnom ha világosabbat szeretnék :( csak féltem a hajam ettől :(
2009. jún. 18. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sötétbarna hajam volt, és most szőke. Nem volt leszívatva, bár kb. 7x lett festve, hogy szőke legyen.

Ajánlanám neked a szőke hajfestéket, az világosítja a hajad. Ha nem akarpd, hogy nagyon világos legyen, hamvasszőkét vegyél.

2009. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem akarom hogy nagyon szőke legyek csak olyan félig barna félig szőke :D szóval ha többször festem be világos hajfestékkel akkor elérhetem azt hogy világosabb legyen a hajszínem???
2009. jún. 18. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hehe:D Előző válaszolónak azért lett világosabb a haja, mert olyan hajfestéket vett, ami szívja is a hajat. Az én sötétbarna hajam most lett leszívatva szőkére, és majd ilyen világosító-szívó festéket kell használnom a tövekre. Szóval ugyan úgy szívja a hajad, és közben festi is. Világosítani nem tudsz csak festékkel. Csak hidrogénezni lehet, az van azokban a hajfestékekben is, amit az előző válaszoló mond.
2009. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És tudnál ajánlani ilyen hajfestéket ami egyben "szivat" is??? Nagyon megköszönném!!
2009. jún. 18. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

18:39-es

nekem nem szívatóval lett, hanem rendes festékkel.

Palette ultra hamvasszőkével lett festve, és mint mondtam, 7 festés kellett ahhoz, hogy hamvasszőke legyen.

kb ilyen volt a hajam: [link]

és most, 7 festés után ilyen: [link]

2009. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, mert az szív is. Én vöröset festettem még 1 évvel ezelőtt, és véletlenül ilyen szívós izét vettem, az is palette volt. Hát... ilyen világos vörös lett. Nem szívott sokat a hajamon, mert a fodrászom nem hagyta szerencsére. Úgyhogy hidd el, olyan festéket használtál.

Kérdező, a lány már írta. Ez olyan festék, ami szív is. A palettének vannak ilyen termékei, rossmann-ban nézz szét. De szerintem menj vele fodrászhoz. Ő tudni fogja. De hidd el, ugyanúgy szívja a hajat, mintha hidrogéneznéd, csak több lépésben, és drágább, mert ugye mindig festéket veszel. Szerintem kérdezz meg egy fodrászt, hogy érdemesebb. Én profival csináltattam, és nem ment tönkre a hajam. Selymes maradt a hidrogénezés után is, nem használtam eddig semmit rá.

2009. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!