Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik alapozót/púdert vegyem?...

Melyik alapozót/púdert vegyem? Nem tudok dönteni :S

Figyelt kérdés

-maybelline new york pure make up alapozó

-maybelline new york affinitone alapozó

-maybelline new york dream matte powder-púder

Zsíros bőröm van,tág pórusokkal. Sajnos sok rajta a heg és ezeket szeretném eltüntetni, közben nem szeretném h több pattanásom legyen.


2009. okt. 6. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nemszeretnél több pattanást mindenképp olajmentes alapozót vegyél. kivéve azt a mayballine v manhattan, nemtom, ami ilyen zöldes tubusban van. azt ne vedd meg semmi pénz.ért.
2009. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerinteemm...:D Maybelline dream matte mousse:) nyerő:D

Tényleg egyébként sztem nagyon jó zsíros bőrre:)

2009. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dream mat powder púdert használok már másfél éve és nagyon szeretem <3 de én alapozóra szoktam felvinni, úgy sokkal jobban fed
2009. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezek között vacilálok... melyiket vetted meg végülis? Nekem az ár is nagy szerepet játszik a döntésemben... de fontos, hogy jó legyen, és hogy fedje a pattikat.
2010. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A maybelline pure make up alapozót vettem meg,mivel ez illet a bőröm szinéhez és asszem ez volt a legolcsóbb is. De kicsit többet vártam volna tőle :S . Fedni eléggé jól fed,de a pattanásokat nem naon fedi el.
2010. jan. 9. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!