Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az intim...

Mi a véleményetek az intim gyantáról (első alkalom lenne)?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, kb fél éve van barátom, párszor már lefeküdtünk, de unom, hogy mindig borotválnom kell odalent..macerás, pár szál mindig kimarad, és nem is férek hozzá rendesen. epilátorral próbáltam, de túlságosan fájt, így feladtam

gondolkozom azon, kipróbáljam-e az intimgyantát, de nem merek belevágni...félek, hogy nem bírnám a fájdalmat..tényleg alacsony a fájdalom köszöböm :(

az intim gyantába benne van a fenék rész is (csak mert ott is kéne) vagy azt külön kérni kell?



2013. máj. 30. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
kibírható a fájdalom de én középen hagyni szoktam csíkot ott a legfájdalmasabb középen a többi részen nem vészes és sokka l jobb a gyanta mert nem szúr ha nő vissza.
2013. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! 15 éves vagyok és mert jön a bikiniszezon én is elkezdem szedni. Csipesszel! Nem fájdalmas. Ajánlani tudom, lehet hogy eltart egy darabig, de megéri.
2013. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ajánlom, mert tartós, és igaz, hogy fáj, de csak rövid ideig. Semmiképp ne magadnak csináld, menj el kozmetikushoz. Habár... ha eddig borotváltad, akkor az első eléggé fog fájni, utána jobb lesz mert majd hozzászoksz, és idővel gyengülni is fog a szőr és ritkulni.

A borotva miatt és amiatt, hogy alacsony a fájdalomküszöböd, nem tudom, hogy bírnád... de egy próbát szerintem mindenképp megér.

Ha teljes gyanta, akkor benne van az is. Csak tejes gyantát kérj, ne fazon meg ilyeneket.

2013. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*teljes
2013. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem magyar származású vagyok és elég erős, dús, fekete szőrzettel rendelkezem és nagyon féltem én is az első gyantától, mert a fájdalmon kívül hajlamos vagyok begyulladni is. Mióta van ez a nagy cukor gyanta láz, azóta csak azt kérem. Kicsit drágább, ám nem az okozza a fájdalmat, hogy 1.) letépik a bőrt a gyantával

2.) eltávolítják a szörtüszőt, csupán az utolsó és ez kategóriákkal jobb. Első alkalmakkor érdemes egy antibakteriális, fertőtlenítő géllel kenegetni vagy megkérni a kozmetikust, hogy vio-zzon meg, hogy jobb legyen. A brazil gyantába benne van a popsi is, de más fazonoknál lehet kérni külön.

2013. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!