Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Menstruáció 3. -4....

S. O. S! Menstruáció 3. -4. napján már lehet (érdemes) hajat festeni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció egész ideje alatt lehet hajat festeni. Mende-monda ez az egész "menstruáció alatt nem szabad hajat festeni" dolog.
2013. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, de nekem fodrász mondta, hogy akkor hajfestés eredménye és minősége sem olyan lesz... Valakinek meg épp azokban a napokban legalkalmasabb.
2013. máj. 20. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, én legalább 8-9 éve festem a hajam, hol ekkor, hol akkor és mindig ugyanolyan lesz.
2013. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor a fodrászod h*lye, ugyanis ilyet egy fodrászképzőben sem tanítanak, mivel tudományosan bizonyított, hogy a menstruáció nincs összefüggésben a hajfestéssel.


A hajad egy halott réteg, melynek csak a hagyma része az élő, mely ugye a fejbőr alatt található, de ezzel sem áll semmilyen biokémiai összeköttetésben.


Körülbelül olyan a hajfestésen pánikolni, mintha azt mondanád, hogy menstruációkor nem tudsz szempillát vagy éppen körmöt festeni.

2013. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!