Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Ti jobban díjazzátok...

Fiúk! Ti jobban díjazzátok hogyha egy lány nincs nagyon kisminkelve? Mármint nincs alapozó, púder stb.

Figyelt kérdés
Vagy nektek mind1 mit ken magára egy lány?

2013. máj. 15. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
A pasik az alapozót, púdert észre sem veszik, attól csak szebb a bőr... legalábbis ha megfelelő színt választasz ugyebár. Elfedi a bőrhibákat, ez ha hátrány bármelyik pasinál is akkor azzal gond van.
2013. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt veszem észre, hogy akkor gond, ha nagyon vakolatszerű, vagy ha minden kettesben töltött programra fel van téve az alapozó és a púder (legalábbis az én barátom nyilván a sminkeletlen arcomat szereti jobban puszilgatni és simogatni). Viszont távolról meg sokuk észre sem veszi a sminket, és a sminkeletlen lányokat lerondázzák meg leigénytelenezik (amiért pl. nem egyenletes az arcszínük, vagy bőrhibáik vannak), és tulajdonképpen a szépítő sminket nevezik "igazi szép, sminkeletlen, természetes" külsőnek.
2013. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy lány/nő adjon magára,de ezt lehet úgyis, h nincs 2 kg festék a fején.Nem zavar az alapozó,meg nemtom h mik vannak még, csak ne legyen túl sok.Volt olyan bnőm,h hozzámbújt,rajtam fekete póló volt és meglátszott a pólómon.Az ilyen elég gázos..De ha nem muszáj, akkor ne kend össze mindennel a fejed,a kevesebb néha több. :)


21F

2013. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Smink csak annyi kell, hogy ha szükséges egy szépítő alapozó, ami kihangsúlyozza a bőröd természetességét, korrektor a szem alá, ha kell, egy lehelet pirosító, és néha rúzs. De ennél több nem. A természetes hatást szeretjük nőn, és az a nullás állapot. Ha pattanásaid vannak, karikák, bőrhibák, akkor az mínusz, és sminkkel visszahozhatod alapjáratra az arcod, de ha látszik a smink, akkor az már plusz, és sminkelt arcként fog hatni, az pedig nekem nem tetszik.
2013. máj. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem tök 8
2013. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. máj. 16. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki TUD sminkelni azon észre se venni h alapozó v púder, max onnan h tökéletes a bőre.

Innentől a kérdés nem az h sok smink, mert csak az használ túl sokat aki nem tud sminkelni, leginkább a tinik meg a buta ízléstelen nők mikor beszabadulnak vmi partyhelyre. Én legalábbis így vettem észre. Nyilván ez egy olyan dolog amit tanulni kell, mint minden más.


22/F

2013. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!