Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakii! Melyek a (tényleg)...

Valakii! Melyek a (tényleg) jó minöségü sminkek? Alapózó / puder? Melyeket erdemes hasznalni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Max Factort szeretem (Color Adapt és Facefinity alapozók, Creme Puff púder), de mindenkinek más jön be. Púderből szoktam még Essence-et használni, azok sem rosszak, alapozóból meg szeretem még a Catrice Matte Mousse-t.
2013. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a jó. Bőrtípustól, érzékenységtől, mindenfélétől függ. Nekem a Bourjois a kedvenc, az összes alapozója jó. Púderből a CadeaVerát szeretem.
2013. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem a maybelline a kedvencem,de használok essencet.
2013. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Èn eddig Essence púdert használtam, de most egy Rimmel london stay mattet vettem, ès nagyon szeretem. nagyon jò a fedèse,mattìt ès tènyleg sokáig fennmarad. ez egy annyira jò pùder( számomra), hogy alapozò nem is kell. u.i. a bôrtipusom kevert.
2013. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!