Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minőségi alapozót keresek,...

Minőségi alapozót keresek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Meguntam a drogériás alapozókat,korrektorokat,púdereket elegem van belőlük.Nem passzolnak a bőröm színéhez, mert még a legvilágosabb szín is kicsit sötétebb a bőrömnél.Délutánra foltokban olvadnak le az arcomról, hiába púderezem.A korrektorok körülbelül semmit nem fednek, megülnek a szem alatti kis ráncokban,mindegy milyen,lehet az folyékony vagy sima...nem segít.Mellesleg több kilométerről is süt rólam hogy alapozót használok.Kiborító!A bőrömön csak kisebb fehér pattanások vannak, nincsenek nagy, gyulladt, vörös,pattanásaim.Minden nap letisztítomm az arcomat rendesen, de sajnos elég érzékeny a bőröm és mivel a belvárosba tanulok, ha nem kenek fel magamra alapozót, akkor kipirosodik és pár nap múlva tiszta miteszer leszek.Szóval muszáj.Astortól a Max Factorig,L'oreal-tól a Maybelline-ig mindent kibróbáltam már Essence,Catrice,Miss spotty.Semmi nem vált be.Mostmár nem érdekel mennyibe kerül csak jó legyen.Melyikre érdemes költeni? MAC, Estée Lauder vagy Kryolan,Paris Berlin?Esetleg van valami más? Tudom ha elmegyek ilyen sminkboltba ott segítenek csak azt szeretném tudni, hogy hamár otthagyok egy kisebb vagyont akkor hova?

Előre is köszönöm :)



2012. szept. 24. 09:12
 1/3 B. Petra ***** válasza:

Ha érzékeny a bőröd, akkor egy bio alapozót javasolék, például a Zuii Organic termékét. Ez is prémium kategória, ráadásul teljesen természetes alapanyagokból van, amik nem fogják irritálni a bőröd.


Van folyékony: [link]


és porállagú is: [link]

2012. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem használsz inkább BB krémet? Magyarán színezett hidratálót. A te bőrödre bőven elég, a célnak tökéletesen megfelel. Az alapozókból a legjobb is olyan lesz hogy meglátszik, a ráncokban megül... de ha mindenképp az kell akkor MAC.
2012. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Chanel, vagy Clinique márkából keress. Bár nekem az utóbbit ajánlották, mert pár ezer forinttal olcsóbb, mint a Chanel, és vagy olyan jó. 10.000 Ft-ból már tudsz venni egy jó alapozót jó púderrel. Müllerben érdeklődj, ha van a környéken!
2012. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!