Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rasta haj készítése?

HbOi kérdése:

Rasta haj készítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok,olyan kérdésem lenne hogy, 7-8 cm-es hajam van kb.

És meg akarom csináltatni rasztára, vagyis hát ilyen mini Rastára ;D

És majd csak úgy magátol nőne , közbe meg redszeressen ápolnám stb.... És azt szeretném kérdezni hogy Vas megyében,pl:.SZombathelyen , vagy Zala megyében van-e olyan ember aki tudná ezt vállalni,lehetöleg ingyen , de ha muszály akkor kaparok rá össze pénzt . Várom válaszokat.



2013. máj. 14. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Rasztát 10 cm-töl szoktak csinálni,ezzel a hosszal nem 100 % ,h összejönne...Elötte ne moss 3 napig hajat! Válaszd szét tincsekre az egèsz hajadat.Legyen ezeknek a tincseknek a töve nègyzet alakú,ne kör.

Olyan kis/nagy nègyzetekre válaszd,amilyen vèkony/vastag tincseket szeretnèl...ès èn addig is begumiznàm,h ne keveredjen össze.Aztán fogsz egy erös fèsüt,ès tincsenkènt elkezded ,,tupírozni''.Ez azt jelenti,h nem szabályosan,hanem felfelè fèsülöd a tincset,úgy,h egyre kócosabb legyen.Ès ezt addig csinálod

2013. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs,elözö vagyok,szóval addig csinálod,míg teljesen egybe áll.Stabil raszta lesz.Aztán utólag a kilógó hajszálakat behorgolhatod egy horgolótüvel.Ès ezt minden tincseddel megcsinálod.Talán lesz rasztawaxra is szüksèged,h jobban egybeálljon.
2013. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem,csak az a baj hogy én magamnak biztos nem tudnám megcsinálni :D
2013. máj. 14. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
AÉrtem...akkor esetleg,ha van egy barátod,akiben megbízol...na meg ügyeskezü.A rasztát amúgy nagyon könnyü elkészíteni :)
2013. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
te meg tudnád csinálni?
2013. máj. 22. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én elvállalnám,mert ugye valamennyire értek is hozzá,a probléma csak,hogy jelenleg külföldön élek.
2013. jún. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!