Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rasta haj állna jól nekem?

Milyen rasta haj állna jól nekem?

Figyelt kérdés
14 vagyok 170 magas és duci milyen rastát csináltassak? Gondolok itt a színére, vastagságára és hosszúságára

2012. júl. 28. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, vallás, kedvenc szín, etc?
2012. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiú,Római Katolikus,Neonzöld és sárga, Azmiaz?
2012. aug. 5. 05:19
 3/7 anonim ***** válasza:

szóval nem rasztafari a vallásod, hm.

az 'etc' ugyanaz, mint a 'stb'.


én 14 évesen a helyedben megfontolnám a rasztát.

pláne így, ha csak divatból csináltatod...

2012. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
92%
utolsó: cicuka!! látszik te se tudsz erről sokat:) a raszta NEM EGY VALLÁS!!! az egy életérzés!
2012. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a színét mindenféleképpen hagyd úgy ahogy van! vastagság. ha aztmondod h duci vagy akkor olyan 4-5-6cm vastagság. a hosszúság.. hát az teljes mértékben szubjektív. én pl azt mondom h a rövid raszta csúnya. valahogy vállig vagy váll alá érőt mindenképpen. JAH RASTAFARI
2012. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de igenis vallás :D
2012. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem m1? ugyis levagod par honap mulva...,gondoltal teis 1 et hogy rasztat akarsz...varjal par honapot es ugyis meggondolod magad..vagy csinaltasd meg most es vagd le... es meg hulyenek is fognak nezni,ezt nem mas kell eldontse hogy milyen rasztad legyen..nem azert csinaljak hogy jolalljon...
2012. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!