Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizura állna jól?...

Milyen frizura állna jól? (kép lent)

Figyelt kérdés

szeretném megnöveszteni a hajam, de nem tudom hogy jól állna-e. ha nem akkor meg valami extrém frizurát szeretnék, befestetni nem nagyon akarom. most jött rám hogy változtatni kéne :D


ha ez számít punkrocker vagyok. 16/l

és itt egy kép : [link]


2012. júl. 24. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kis kedves arcod van, szóval a nagyon extrém frizura nem hiszem, hogy túl jól állna. Esetleg egy ferde frufru, olyasmi mint most is, csak határozottabbra levágva, és kicsit tépettebb haj. :)
2012. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem a vörös kifejezetten jól állna,valami élénkebb vörös,vagy vörös melír,vagy rézvörös:


[link]


[link]


[link]


De ha nem akarod befesteni semmiképp akkor hasonló fazon is jól állna:


[link]

2012. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a facebook profilképeden jó a hajad kicsit hullámosabb mint a linkelten :P szerintem ez így is jó Martina!
2012. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bmr válasza:
Sztem jól áll a hosszú haj. A festést én is jó ötletnek tartom, valami sötétebb szín jól állna, de sztem egy kicsit természetesebb, mint a vörös, és nem a fekete - esetleg közép-barna, némi melírral...
2012. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

vörösen nem tudom magam elképzelni, de az utolsó linkelt frizura az tetszik, még gondolkozom rajta....

na igen a profilképem, egy strandon töltött nap után nem volt kedvem kivasalni a hajam :p

2012. júl. 25. 00:41
 6/9 A kérdező kommentje:

ezek gondolom nem állnának jól : -

[link]

[link]

2012. júl. 25. 01:16
 7/9 A kérdező kommentje:

hajszín esetleg ez a kettő közül lehetne valamelyik de nem akarom tönkreb*szni a hajam :/

[link]

[link]

lehet előbb megnövesztem és csak aztán vágatom le és festetem be, hátha el tudom adni a hajam :D

a vörös meg másnak áll jól, és a válaszoló aki tudja a nevem, tudhatja kire gondolok ;D

2012. júl. 25. 01:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a rövid haj nem lenne olyan előnyös, mert kerek arcod van. De olyat csináltass, "amiben" jól érzed magad! :)
2012. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bmr válasza:
Sztem frizura második, hajszín első :) De egyetértek az előttem szólóval - sztem is jobban illik az arcodhoz a hosszú, és abból is lehet jó frizurát vágatni, de te tudod, hogy hogyan érzed jól magad
2012. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!