Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig ugrik vissza a dreadlock?

Meddig ugrik vissza a dreadlock?

Figyelt kérdés
Meddig ugrik vissza a hajam ha vállig megnövesztem és berasztáztatom?

2012. júl. 31. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jól tudom a hátközépig érő hajból lesz vállig érő raszta. vagyis elég kis kukacok lesznek vállig érő hajból
2012. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hét vállig érőből még ne...az úgy csúnya, pumukli fejed lesz tőle :D várd meg amíg rendesen megnől akkor csináltasd meg. így nem is érdemes nagyon picike tincsek lesznek belőle.
2012. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 manokalakó válasza:
5-10 cm-t ugrik vissza a rasta, de úgy is lehet csinálni hogy a vége sima haj maradjon. nekem is úgy van most, és hosszabb is mint visszahorgolva. De az hogy mennyit ugrik vissza a haj az attól is függ hogy a készítője hogy csinálja. Igazából nagyon fodrász függő. Ha gondolod tudok ajánlani egy jó fodrászt, keres rá facebookon: Szenoti Xtreme hair saloon néven van fent.
2012. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csinaltasd szakertovel es hagyd hegyesre a vegeit,max 2-3 centit fogsz vesziteni,es ne halgass a tobbiekre,hulyeseget beszelnek...minel hamarabb csinalod meg annal szebb lessz es kevesebbet is kell foglalkozni vele..a lenoves lessz szep,es mire megno hatad kozepere mar az egesz szet filces lessz,de ha friss hat kozepeig ero rasztat csianltatsz azzal teso bizony foglalkozni kell nemkeveset akar napi 4-5 orat is horgolni,en allig erot,nem vallig..csinaltattam es nemgyoztem horgolni elso honapokban,suliban,othon ejjel nappal minden szabadidomben..volt hogy hetvegente 10 orat is..szoval hajra ;)es am vakinek jobban all a rovid raszta mint a hosszu:D sok sikert hozza.
2012. szept. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 18. 00:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!