Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ki mit csinál a szája...

Lányok! Ki mit csinál a szája fölötti pihével ("bajusszal")? Gyanta, szőkítés, szemöldölkcsipesz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta!!gyors és tartos!!!
2009. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
én szemöldökcsipesszel szedem.A gyanta nem vált be, úgy kipattogzódott a szám fölötti rész, hogy rosszabb volt, mintha meghagytam volna a pihéket.Egy hétig kentem neogranormonnal, és így is alig akart elmúlni!Én szigorúan csipeszezem!
2009. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
én ugyanugy jártam mint az előző. kipattogtam. nagyonnagyon. aztán a neugranormontól persze előjöttek a pattanásaim. most kezd el elmúlni a 2 hónappal ezelőtti gyantázás eredménye. csipesz!
2009. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
én szőkitettem.. nem mertem sem csipedni,sem gyantáztatni mert aztán pár év múlva megnézheted h fog kinézni :S meg fog erősödni.. szóval én szőkitem,nekem bevállt,alig látszik ahhoz képest amilyen volt.szerintem igy jó :)
2009. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Én is szőkitem.
2009. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Én csipesszel szedem évek óta, és nemhogy nem erősödik meg, hanem egyre kevesebb van, és egyre ritkábban kell szedni. A szőkítést a férfiak irtóra kiröhögik, mert ugyanúgy látszik, csak fehér. (elég sok férfi ismerősöm van - tőlük tudom) Nyuszibajusznak hívják :)
2009. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végül szemöldökcsipesszel szedtem ki, szép lett, nem pirosodott be, meg vagyok vele elégedve. Ja és ingyen volt. :)


A szőr a gyökeres kiszedéstől nemhogy nem erősödik, hanem ritkul! Ezt a lábam epilálásán tapasztaltam! 6-8 éve epilálom, és már alig nő szőr rajta. Intim részen, hónapjban legalább ennyi ideje borotválok, semmit nem erősödik a szőr attól sem. Ez egy igen makacs tévhit a köztudatban. :)

2009. okt. 5. 11:05
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Szemöldök csipesz, szőrtelenítő krém.
2009. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Én is gyantázom, és a maradékot csipesszel tüntetem el, ami sokkal kevésbé macerás. Ráadásul max egy óra múlva már nem is látszik a kipirosodás sem, ha utána bekened gyantázás utáni nyugtató olajjal.
2009. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Én évente 1-2 alkalommal gyantázom le,a maradékot csipesszel. Ha lusta vagyok, akkor csak kiszőkítem.Én is kipattogok,de ez fűgg attól is, hogy utána mivel nyugtatom meg a bőröm. A Nivea az jó rá.Ha kipattog akkor meg alapozót teszek rá és akkor nem látszik annyira.
2009. okt. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!